Repertuaro pakeitimai ir bilietų grąžinimas

2019 m. lapkričio 9 d. Alytaus miesto teatre numatytas rodyti spektaklis „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ perkeliamas į 2020 m. balandžio 3 d.

Spektaklis, kaip ir buvo numatyta, vyks Alytaus miesto teatre. Įsigyti bilietai į 2019 m. lapkričio 9 d. rodymą galios 2020 m. balandžio 3 d. rodymui. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, gali tai padaryti per dvi savaites (iki lapkričio 23 d.) toje kasoje, kurioje įsigijo bilietus arba jei pirko internetu – prisijungę prie savo paskyros www.tiketa.lt.

 

 

Atšaukiama „Shopping and Fucking“, rež. Antanas Obcarskas, premjera, kuri turėjo įvykti š.m. lapkričio 6 d. klube „Kablys+Kultūra“.

Premjera neįvyks, nes nebuvo gautos teisės adaptuoti originalią Marko Ravenhillo pjesę.

Teatras atsiprašo žiūrovų už nepatogumus. Įsigytus bilietus per dvi savaites (iki lapkričio 20 d.) galima grąžinti toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti, arba internetu prisijungus prie savo paskyros www.tiketa.lt

 

Atšaukiama „Shopping and Fucking“, rež. Antanas Obcarskas, premjera, kuri turėjo įvykti š.m. lapkričio 7 d. klube „Kablys+Kultūra“.

Premjera neįvyks, nes nebuvo gautos teisės adaptuoti originalią Marko Ravenhillo pjesę.

Teatras atsiprašo žiūrovų už nepatogumus. Įsigytus bilietus per dvi savaites (iki lapkričio 21 d.) galima grąžinti toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti, arba internetu prisijungus prie savo paskyros www.tiketa.lt

 

2019 m. gruodžio 3 d. 19.00 skelbtas spektaklis „Laimės respublikoje“ neįvyks. Vietoje jo bus rodomas spektaklis „Scenos iš vedybinio gyvenimo“. Žiūrovų įsigyti bilietai į gruodžio 3 d. spektaklį „Laimės respublikoje“ galios spektaklio gruodžio 3 d.  „Scenos iš vedybinio gyvenimo“ rodymui. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, gali tai padaryti iki 2019 m. gruodžio 17 d. toje UAB „Tiketa“ kasoje, kurioje jie buvo įsigyti.

Pirkusieji internetu grąžinti bilietus gali prisijungę prie savo paskyros tinklapyje www.tiketa.lt

 

 

2019 m. gruodžio 29 d. 18 val. skelbtas spektaklis ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJETOS ISTORIJA perkeliamas į 2020 vasario 28 d. 18 val.

Įsigyti bilietą į gruodžio 29 d. rodymą galios vasario 28 d. rodymui. Norintys grąžinti pinigus ir atgauti sumokėtus pinigus gali tai padaryti per dvi savaites (iki 2020 m. sausio 12 d.) toje kasoje, kur juos įsigijo, arba jei pirko interneto grąžinti gali prisijungę prie savo paskyros www.tiketa.lt

 

Atsiprašome už nepatogumus!