Edukacija

Vykdydamas teatro veiklą reglamentuojančiuose dokumentuose apibrėžtas funkcijas, tęsdamas susiformavusias socioedukacinės veiklos tradicijas ir atsižvelgamas į visuomenės narių išreikštus pageidavimus, Lietuvos nacionalinis dramos teatras kviečia visus tapti edukacinių programų dalyviais ir tikisi, kad kiekvienas, dalyvaudamas šiose programose, atras tai, ko ieško ir sužinos atsakymus į rūpimus klausimus.

Vieni žiūrovai atras naujus spektaklius ir dramaturgus; kiti – diskusijos džiaugsmą, treti – naujus kūrybinius gebėjimus, teatro užkulisius, teatro „virtuvę“ ir žmones, naujų bendraminčių.

Teatro aktoriai ir scenos darbuotojai atras kitokį žiūrovą, ne tik stebintį spektaklius, o aktyviai diskutuojantį, besidomintį teatro metu ir populiarinantį teatrą kaip unikalią galimybę ugdytis pilietiškumo, tautiškumo, demokratiškumo ir kitas vertybines nuostatas, sėkmingos integracijos į postmodernią visuomenę gebėjimus. 

Teatras tikisi, kad mes visi tapsime ne tik aktyviais socioedukacinių programų dalyviais, bet ir rengėjais, kūrėjais, įgyvendintojais ir viešintojais.

Esame pasiruošę bendrauti ir bendradarbiauti su visais neabejingais teatro meno raiškai geros valios žmonėmis. Kviečiame visus drauge kurti Lietuvos nacionalinio dramos teatro edukacines veiklas.

Laukiame Jūsų įžvalgų el.pastu aukse.petruskeviciute@teatras.lt

 

Socioedukacinių projektų vadovė

dr. Auksė Petruškevičiūtė