POKALBIAI NE APIE TEATRĄ. Ką daryti, kad meilė išgelbėtų pasaulį?

 • Spektaklis

  POKALBIAI NE APIE TEATRĄ. Ką daryti, kad meilė išgelbėtų pasaulį?

 • Režisierius

  - -

 • Trukmė

  1 val. 30 min.

 • Salė

  Teatro stogas (Įėjimas iš Gedimino pr. 4)

 • Renginys nemokamas

Apie

Visą šį sezoną Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vykusių diskusijų „Pokalbiai NE apie teatrą“ metu stengėmės paliesti pačias svarbiausias temas mūsų valstybės ir visuomenės gyvenime. Daugelis jų buvo pernelyg plačios, opios ir geliančios, kad išsitektų pusantros valandos kasmėnesinėje diskusijoje, todėl dažniausiai užsibrėždavome sau, kad daugiausia, ką galime pasiekti, – tai identifikuoti problemą, o ne ieškoti jos sprendimo, abejoti, o ne teigti, svarstyti ir kalbėtis, o ne žūtbūtinai apginti savo atsineštas nuostatas. Vis dėlto kiekvienos diskusijos pabaigoje visuomet natūraliai iškildavo klausimas „tai ką daryti?“, ir nebuvo tokio vakaro, kad bandant į jį atsakyti nebūtų nuskambėjęs žodis „meilė“. „Pokalbiai NE apie teatrą“ buvo pats tikriausias įrodymas, kad mūsų visuomenėje itin gyvas ir gajus tikėjimas, jog meilė išgelbės pasaulį: kad ji mus išgelbės nuo karo, nuo neapykantos Kitam ir kitokiam, ji mums parodys kelią į Dievą, kad ir kaip skirtingai kiekvienas iš mūsų jį suvoktume, kad meilė neatsiejama nuo profesinės etikos, nuo tautinės savimonės ar meno gimimo. Todėl daugiau nei logiška paskutiniosios šio sezono diskusijos metu kelti, regis, esminį klausimą – ką daryti, kad meilė išgelbėtų pasaulį? 

Paskutinė diskusija vyks birželio 1 dieną. Vasaros sezono atidarymo proga kalbėtis kviesime grožintis Vilniaus senamiesčio vaizdais – susitikimas vyks ant teatro stogo. (Įėjimas per pagrindinį įėjimą iš Gedimino prospekto).

Dalyvių skaičius ribotas, tad jei norite užsitikrinti vietas – kviečiame atvykti anksčiau.

Jei lis, susitikimo vieta bus įprastinė – teatro fojė.

Ši diskusija išskirtinė dar ir tuo, kad bus be kviestinių svečių. Juk meilė yra apie mus visus, nėra žmonių, kuriems ji būtų profesija, kurie būtų didesni „specialistai“ už kitus. Čia viską lemia patirtys, susidūrimai, ištinkantys netikėtai, taigi, mes visi vienodai ir žinom, ir nežinom, kas yra meilė.

Labai tikimės, kad Jūs drąsiai dalinsitės savo nuomone, asmeniniais pastebėjimais ir patirtimis. Viliamės, kad šįkart būtent žiūrovai ir klausytojai bus pagrindiniai temos vystytojai. Taigi pasiruoškite ne tik klausyti, bet ir kalbėti bei susitikime ant teatro stogo

Diskusijos moderatorius – Karolis Kaupinis.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.