STATE OF FLOW (Eksperimental šokio spektaklis)

 • Spektaklis

  STATE OF FLOW (Eksperimental šokio spektaklis)

 • Režisierius

  - -

 • Trukmė

  1 val. (vienos dalies)

 • Salė

  Mažoji salė

 • Pirkti bilietą

Apie

JUDESYS KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ IŠ KAŽKUR ATEINA IR KAŽKUR NUEINA

FLOW NETURI NEI PRADŽIOS, NEI PABAIGOS

Idėjos autorė ir choreografė – Agata Pečiul

Šoka – Agata Pečiul, Gintarė Šulčiūtė, Gabrielė Jonavičiūtė, Eglė Grėbliūnaitė, Rugilė Bausytė, Emilija Bogdanovičiūtė, Saulė Valušytė, Aleksandra Ivinskaitė

Muziką groja – Jevgenij „DJ RusDawg“ Sizych

Šviesų dailininkas – Rytis Vasiliauskas 

State of flow – inovatyvus eksperimental stiliaus šokio spektaklis.

Tai pasirodymas, kuriame nėra apribojimų judėjimui bei susipina skirtingi šokio stiliai ir judesio žanrai – nuo šiuolaikinio ir gatvės šokių iki kovos menų ar paprasto kasdienio, neišdirbto judesio.

Svarbiausia čia yra Tėkmė arba kitaip – Flow. Nesustabdomas judėjimas ir laisvas progresas. Jokių atrankų ir rėmų, tik žmonės, kurie nori judėti.

Didžiausias spektaklio akcentas – nuoširdumas judesyje, mažiau vaidybos, daugiau buvimo čia ir dabar – scenoje, salėje, kasdienybėje, gyvenime.

Spektaklyje, pasitelkiant kūrybines užduotis, improvizaciją, šiuolaikinio šokio įrankius ir, jungiant juos su gatvės šokių technikomis bei kitomis judėjimo disciplinomis, yra kuriamas darbas su dar nematytu judesio žodynu ir jo pateikimu bei tyrinėjama „state of flow“ sąvoka. Viskas pasaulyje turi savo flow (tėkmę) – laikas, energija, judesys, muzika, kūnas, aš, tu ir mūsų gyvenimai, pradžia ir pabaiga.

Spektaklio tema yra paremta psichologo Mihaly Csikszentmihalyi tyrimais ir moksliniais straipsniais apie gyvenimo tėkmę (state of flow) ir jo etapus. Labai daug dėmesio skiriama atlikėjų, dalyvaujančių spektaklio kūrybiniame procese, ir žiūrovų sąmoningumo ugdymui, savo asmenybės tyrinėjimui ir suvokimui.

Datos

Rodyti daugiau

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.