Auditorija tiria

Trečią sezoną iš eilės kviečiame auditoriją po spektaklio neišsiskirstyti, o pasilikti diskusijai: tyrinėti, kelti klausimus, dalintis mintimis. Per diskusijas „Auditorija tiria“ siekiama ne paaiškinti, kaip reikėjo suprasti vieną ar kitą spektaklį, ar dėstyti iš anksto pasiruoštas mintis, o raginant žiūrovus įsijungti į spontanišką diskusiją atskleidžiant platų temų, formų, žiūros taškų lauką, slypintį kiekviename gerame scenos kūrinyje.

Susitikimai vyksta kartą ar kelis per mėnesį, paprastai jie rengiami po premjerų, kuomet dalyvauja ir kūrėjai, taip pat po kitų aktualių, atgarsio sulaukusių, pokalbiui kviečiančių spektaklių. Šiuose susitikimuose žiūrovai gali išsakyti savo nuomonę, padiskutuoti apie platesnį spektaklio kontekstą, užduoti klausimus kūrėjams. Diskusijos po spektaklių, rodomų Didžiojoje salėje, vyksta teatro fojė, o po spektaklių Mažojoje salėje ir Studijoje žiūrovai kviečiami pasilikti savo vietose, nes aptarimai organizuojamos tose pačiose erdvėse, kur vyko spektaklis.

Diskusijų „Auditorija tiria“ grafiką galima rasti Lietuvos nacionalinio dramos teatro interneto svetainėje www.teatras.lt. Apie kiekvieną artėjantį susitikimą pranešama ir teatro Facebook paskyroje.