Spektaklis „Kas nužudė mano tėvą“

 

Monospektaklyje „Kas nužudė mano tėvą“ ieškoma atsakymo, kodėl tėvai skaudina savo vaikus, nepriima jų pasirinkimų, gyvenimo stiliaus ir pažiūrų. Kas įskaudino pačius tėvus? Ar tėvo figūra mūsų visuomenėje vis dar yra išaukštinta, ar greičiau – išgąsdinta?

Kurdamas spektaklį „Kas nužudė mano tėvą“ jaunosios kartos režisierius Antanas Obcarskas (g. 1990) yra be galo atviras: „Savo tėvus savaime matome kaip subrendusius žmones, bet dabartis rodo, kad paauglystė gali būti nepraėjusi ir esant penkiasdešimties ar šešiasdešimties. Stebiu, kaip keičiasi požiūris į autoritetus ir tėvišką figūrą. O labiausiai noriu sužinoti, kiek nelaimingi yra mano tėvai, kiek jų svajonių sudužo, kiek ambicijų neišsipildė. Mūsų tėvai to niekada nepripažins, bet man tai svarbu, manau, apie tai galvoja visi mano kartos žmonės visoje Europoje. Tai yra labai intymus spektaklis, kuriame – paprasta ir tiesi istorija.”

Daugiau apie spektaklį: ČIA

Jei norite sudalyvauti spektaklyje su Kultūros paso krepšeliu, kviečiame susisiekti su teatru:  8 616 43 270 arba paulius.tamole@teatras.lt