Dažnai užduodami klausimai

LNDT JAUNŲJŲ KŪRĖJŲ PROGRAMA
D.U.K.

 

DALYVIŲ AMŽIUS

Paraiškas konkursui kviečiami teikti jauni kūrėjai, kurių amžius iki 35 m., taip pat ir vyresni, bet tik pradedantys savo meninę karjerą.

 

ATRANKA IR PARAIŠKŲ VERTINTOJAI

Dalyvių paraiškas vertins Programos atrankos komisija. Ją sudaro du LNDT atstovai ir trys nepriklausomi nariai. Iš gautų paraiškų bus atrenkami trys projektai. Paraiškų vertinimas vyks 2019 gegužės 27- birželio 3 d. Atrinktų kandidatų idėjų pristatymas ir atranka: 2019 birželio 4 - 24 d. Trys konkurso laimėtojai bus paskelbti iki 2019 m. liepos 10 d.  

 

BIUDŽETO PASKIRSTYMAS

Projekto įgyvendinimui skiriama 15 000 EUR. Į šią sumą įskaičiuoti honorarai kūrybinės grupės nariams, scenografijos, kostiumų gamybos išlaidos bei LR mokami mokesčiai, esant poreikiui, kelionės, apgyvendinimo išlaidos ir maistpinigiai.

 

LNDT INDĖLIS

LNDT žmogiškieji ištekliai (vadybos, marketingo ir techninis personalas)  ir infrastruktūra (turima apšvietimo, garso ir vaizdo technika, dekoracijų, rekvizito ir kostiumų priežiūra bei laikymas, atsižvelgus į poreikius ir galimybes, erdvės repeticijoms ir projekto premjerai bei pristatymams).


TVARKARAŠTIS:
Programos konkurso skelbimas: 2019 m. kovo 25 d.
Paraiškų konkursui teikimo pabaiga: 2019 m.  gegužės 24 d.
Paraiškų vertinimas: 2019 m.  gegužės 27-birželio 3 d.
Atrinktų kandidatų idėjų pristatymas ir atranka: 2019 m.  birželio 4-24 d. 
Programos laimėtojų skelbimas: 2019 m.  iki liepos 10 d.
Repeticijos ir projektų (premjerų) pristatymas: 2020 m. sausio - birželio mėn.