Scenografijos dirbtuvės 5–10 m. vaikams

Dėl Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vykstančios pastato rekonstrukcijos edukacinė veikla šiuo metu nevykdoma.

 

Kaip iš senos kartoninės televizoriaus dėžės pasidaryti nuostabų namą ar net gulbės kostiumą? Ar kada pagalvojai, kad nebereikalinga batų dėžutė gali virsti nuostabia teatro kauke ar riterio šarvais? O jeigu šaldytuvo dėžė virstų pilimi?

Scenografijos ir kostiumų dirbtuvės, skirtos 5–10 metų vaikams, jas organizuoja ir veda aktorius ir spektaklio „Raudonkepurė“ režisierius Paulius Tamolė ir scenografė Lauryna Liepaitė. Jie, atsižvelgdami į lankytojų amžių, dirbtuvių dalyviams pirmiausiai parodys teatro erdves, scenografijos ir kostiumų kūrimo procesą. Dirbtuvių tikslas – supažindinti vaikus su scenografo specialybe ir parodyti, kad spektaklio kūrimas gali būti labai smagus procesas, primenantis žaidimą. Vaikai naudodami tik spalvotą popierių, žirkles, klijus ir įvairiausias dėžutes kartu sukurs scenografijos elementus bei pasipuoš puikiais kostiumais – taip tapdami ir spektaklio dailininkais, ir aktoriais, ir režisieriais. 

Scenografijos dirbtuvės skirtos 5-10 metų vaikams.

Trukmė: 1 val.

Scenografijos dirbtuvių užsiėmimų datos skelbiamos repertuare.

Scenografijos dirbtuvių laikas parinktas teatro lankytojų patogumui – dirbtuvės vyksta savaitgalį 13 val., tarp dviejų spektaklio „Raudonkepurė“ rodymų. Bilietas perkamas tik vaikui, tėvai gali būti šalia ir stebėti procesą.