A. Čechovo ŽUVĖDRA (Panevėžio J. Miltinio dramos teatro gastrolės)

 • Režisierius

  Dainius KAZLAUSKAS

 • Trukmė

  3 val. 20 min. (dviejų dalių)

 • Salė

  Didžioji salė

 • Premjeros data

  2014 m. sausio 18 d.

Apie

Vertė: Motiejus Miškinis

Spektaklio scenografė ir kostiumų autorė – Indrė Pačėsaitė

Šviesų dailininkas – Darius Malinauskas

Kompozitorius – Ignas Juzokas

Vaidina: Asta PREIDYTĖ, Andrius POVILIAUSKAS, Marius CEMNICKAS, Rimantas TERESAS, Inga JARKOVA, Laimutis SĖDŽIUS, Eleonora KORIZNAITĖ, Inga TALUŠYTĖ, Vidmantas FIJALKAUSKAS, Albinas KĖLERIS, Donatas KALKAUSKAS, Julius TAMOŠIŪNAS, Petras KEŽYS.

 

Klasikinė A.Čechovo pjesė „Žuvėdra“ kartais vadinama drama, o kartais – komedija. Šįsyk kiekvienam žiūrovui suteikiama galimybė pasirinkti savo variantą. 

„Tuos, kurie  tiki į Dievą, istorija turėtų sujaudinti, pravirkdyti. Netikinčiuosius – prajuokinti“, - teigia spektaklio režisierius Dainius Kazlauskas.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

2014 m. birželis 5 d. 08:22 / Vytė

Gilus, prasmingas, visą būties suvokimą iš naujo supurtantis darbas. Puikūs aktorių įsikūnijimai, režisieriaus ir visos komandos darbas - tikra ČECHOVO DVASIA. Labai labai ačiū, kad dar galime išvysti tokią nesumodernintą klasiką. Didžiausios tolimesnės kūrybinės sėkmės!

2014 m. birželis 4 d. 11:56 / Jelizaveta

BRAVO visai kūrybinei grupei. Labai brandus ir gilus spektaklis. Dėkoju visiems už tai, kad keliat ir gvildenat tuos laikui nepavaldžius ir aktualius klausimus. Tiesiog puikus darbas: ir kurinio interpretacija, ir vaidyba, ir muzika, ir dekoracijos, ir kostiumai, ir šviesos efektai – viskas susiliejo į puikų kurinį. Dėkoju ir linkiu sėkmės

2014 m. birželis 4 d. 08:25 / Laimutė

Didelis ačiū D.Kazlauskui už tokį nuostabų spektaklį. Turėjom tikrai didelį malonumą. Puikiai režisuotas, puiki scenografija ir tikrai puikūs aktoriak. Tikrai nenuvylė :)