Diskusija su spektaklio „Miegantys“ režisieriumi ir dramaturgu Sezono naujiena

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 30 min.

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas, bet būtinas GP ir veido kaukė

Apie

Lapkričio 6 d., šeštadienį, 15 val. teatro fojė vyks diskusija su spektaklio „Miegantys“ režisieriumi Oskaru Koršunovu ir dramaturgu Mariumi Ivaškevičiumi. Diskusijos tema – „Ar ateities pasaulyje įmanoma demokratija?“. Pokalbį nuotoliniu būdu moderuos publicistas Donatas Puslys. DISKUSIJA VYKS GYVAI TEATRE.

Diskusijoje dalyvauti kviečiami visi norintys – ir šeštadienio rodymo žiūrovai, ir buvusių bei būsimų „Miegančių“ rodymų žiūrovai. Renginys nemokamas, bet būtina turėti Galimybių pasą bei veidą dengiančią kaukę ar respiratorių.

Diskusija atsispiria nuo premjeros „Miegantys“ temų. Spektaklio veiksmas nukelia žiūrovus šimtą metų į ateitį. Elektroninis žadintuvas skelbia Antrosios pamainos budraus ciklo pradžią. Iš termosų viena po kitos lenda trys seserys, garuojančios ir apsimiegojusios. Tai Nastia, Maja ir Marija. Jos dešimt metų miegojo anabiozėje, todėl sunkiai orientuojasi erdvėje ir laike, skausmingai juda dėl raumenų atrofijos ir vis dar egzistuoja tarp sapnų ir tikrovės. Praeis šiek tiek laiko, kol jos susivoks realybėje.

O visa tai prasidėjo prieš daugelį metų – ketvirtajame XXI amžiaus dešimtmetyje. Dėl globalaus atšilimo ir planetos gyventojų pertekliaus ėmus stigti gėlo vandens ir maisto resursų, vienas po kito įvyko du Pasauliniai Vandens karai. Po jų įvykusi milijardų pabėgėlių migracija galutinai sugriovė senąją pasaulio tvarką: valstybes, aljansus, sąjungas ir jų sienas.

Gyventojų pertekliaus problemą padėjo išspręsti atradimai genetikos srityje, leidžiantys pusei žmonijos dešimčiai metų panirti į miegą. Taip prasidėjo gyvenimas pamainomis.

Spektaklyje „Miegantys“ vaidina Aistė Zabotkaitė, Avydė Pikturnaitė, Kamilė Petruškevičiūtė, Nelė Savičenko, Algirdas Dainavičius, Kęstutis Cicėnas, Toma Vaškevičiūtė, Vytautas Anužis, Rytis Saladžius, Vitalija Mockevičiūtė, Elzė Gudavičiūtė, Miglė Polikevičiūtė, Rimantė Valiukaitė.

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.