FERDINANDAS BRUNAS (Prancūziškojo teatro trupės KOMSA spektaklis)

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 20 min. (vienos dalies)

  • Salė

    Studija

Apie

Adaptuota Olgos Simonovos pagal Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“ (Michel Lafon leidykla /2015 m.)

Režisierė: Olga SIMONOVA (Ukraina)

Aktoriai:

Caroline PALIULIS, visi moterų vadmenys (Lietuva, Prancūzija)

Thierry GONDARD, Ferdinandas (Prancūzija)

Muzikantė : DANGUOLĖ RAČIENĖ(Lietuva)

Scenografė: SIMONA FINKELŠTEINAITĖ  (Lietuva)

 

„Ferdinandas Brunas“ yra šiuolaikinio prancūzų teatro pjesė, sukurta pagal garsų Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“. Tai tragikomedija, pasakojanti kaip vienišas suirzęs senis vėl atranda gyvenimo prasmę ir laimę.

83-jų sulaukęs Ferdinandas Brunas yra nelaimingas. Jis siekia pabaigti vieną kartą ir visiems laikams su savo nepakenčiamu gyvenimu, tikėdamas kad mirtis atneš ramybę ir palengvėjimą. Tačiau artimieji jam meta iššūkį, kuris jį sukrečia ir palaipsniui paverčia gyvenimo džiaugsmą atradusiu žmogumi. Kaip tai tapo įmanoma? Ar tai stebuklas, ar tiesiog ranka pasiekiama priemonė? Spektaklis apie tai papasakoja smagiai ir kartu jaudinančiai.

Spektaklis „Ferdinandas Brunas“ yra tarptautinis teatro projektas, kurį remia Prancūzijos ambasada Lietuvoje. Jis bus rodomas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais. Spektaklyje vaidins prancūzų aktoriai: Ferdinando Bruno vaidmenį atliks Thierry Gondard, o moterų vaidmenis – Caroline Paliulis. Muziką kuria ir atlieka  Danguolė Račienė. Spektaklio scenografiją kuria Simona Finkelšteinaitė, o režisuoja jį ukrainietė Olga Simonova.

 

 

 

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.