KANG BANG, CinAmono Duo, lazy diamond's underground, Dmitrij Golovanov SOLO | Vilnius Mama Jazz 2024

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    4 val.

  • Salė

    Mažoji salė

Apie

Koncertai Mažojoje salėje | Vilnius Mama Jazz 2024 

Festivalio „Vilnius Mama Jazz“ dovana muzikos mylėtojams – nemokami „Džiazo vitrinos“ (Showcase Stage) koncertai, kuriuose talentingiausi atlikėjai ne tik džiugina klausytojus, bet kartu turi galimybę prisistatyti kviestiniams džiazo industrijos atstovams iš užsienio.

 

KANG BANG (LT)

Kristupas Kmitas – dr, perc, bricolage

Andrius Šiurys – el

Nikita Kiriuchinas – synth

Gregory Horoneko – saxes

Tai improvizacinės muzikos kvartetas, sudarytas iš jaunų šiuolaikinės muzikos profesionalų. LMTA absolventas, būgnininkas Kristupas Kmitas – renginių organizatorius bei meno kuratorius, aktyviai veikiantis kultūros lauke, Andrius Šiurys – šiuolaikinės akademinės, elektroakustinės ir taikomosios muzikos kompozitorius, kartu su kūrybine komanda apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi bei dar dviems nominuotas. Gregory Horoneko (Ryhor Kharaneka) – profesionalus saksofonininkas, atliekantis akademinę ir improvizacinę muziką. Ji nesvetima ir klavišininkui Nikitai Kiriuchinui, aktyviai dalyvaujančiam Lietuvos festivaliuose, kuriančiam muziką spektakliams, TV laidoms, kultūriniams renginiams.

Daugiasluoksniškai, intensyviai, inovatyviai ir galingai skambanti KANG BANG muzika laviruoja tarp drąsios improvizacijos ir iš anksto paruoštų kompozicijų.

 

CinAmono Duo (LT)

Laura Budreckytė – voc

Vytis Nivinskas – db

Dueto kūryboje susilieja teatrališka atmosfera, magiškas ceremonialas ir įtraukiantys garsai. Muzikantai išsiskiria ryškiomis melodijomis ir gilia poezijos įtaka, patraukiančia klausytoją į įdomią ir emocijomis praturtintą muzikinę kelionę. Pirmųjų albumų „Music is the Ocean“ ir „CinAmono“ sėkmė nubrėžė kelią naujiems kūrybiniams projektams. 2024 m. Pavasario lygiadienį (Žemės dieną) pasirodęs šviežiausias albumas „Duo“ kviečia atkreipti dėmesį į Žemės tausojimą, taršos problemas ir vandenynus. Įrašas balansuoja tarp modernaus džiazo stilių, praturtintų subtiliu moterišku balsu, gausia poezijos doze ir improvizacijomis.

 

lazy diamond's underground (LT)

Paulina Simutytė – voc, e-perc

Andrius Šiurys – el, fgh

Dominykas Snarskis – perc

„lazy diamond's underground“ – tai Paulinos Simutytės, Andriaus Šiurio ir Dominyko Snarskio elektroakustinės muzikos trio. Grupės kūryba apibūdinama kaip lynch-hop – joje susilieja dark jazz, neo soul, ambient, rap, tribal ir kitų stilių elementai, psichodeliniai garsai bei vokalinės-instrumentinės improvizacijos. 2022 m. grupė išleido savo debiutinį albumą „Stone Poetry“, kuriame nugulė ne tik muzika, bet ir Paulinos dailės darbai. Tais pačiais metais muzikos inkubatoriaus NOVUS konkurse grupė laimėjo antrąją vietą. Šiuo metu kolektyvas aktyviai dirba prie savo antrojo albumo „Cosmic Carbon: Activated“ ir aktyviai koncertuoja.

 

Dmitrij Golovanov SOLO (LT)

Dmitrij Golovanov – p, live sampling

Dmitrijus Golovanovas – vienas ryškiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo pianistų, išleidęs daugiau nei 15 albumų, iš kurių 7 – autoriniai. Dmitrijus – pedagogas bei aktyvus Lietuvos džiazo bendruomenės dalyvis, 2022 m. už nuopelnus Lietuvos džiazui įvertintas „Birštono džiazo festivalio“ prizu. 2021 m. jis pristatė solinę programą ir antrąjį albumą „Heritage“, kuriame meistrišką instrumento valdymą demonstruoja apmąstymuose apie praeitį ir ateitį. Pianistas atsiskleidžia kaip gilus kūrėjas, naudojantis akustinio garso samplavimo ir perdirbimo realiu laiku techniką, taip sukurdamas užburiantį, beveik magišką ir savitą muzikos pasaulį.

 

Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.