KIŠKIS PABĖGĖLIS (Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės)

 • Režisierius

  Agnė SUNKLODAITĖ

 • Trukmė

  1 val. (vienos dalies)

 • Salė

  Mažoji salė

 • Premjeros data

  2010 m. gruodžio 11 d.

Apie

Pagal Liudviko Jakimavičiaus knygą „Lapė ir kaliošai“

Vienos dalies muzikinis spektaklis vaikams nuo 2 m.

 

Inscenizacijos autorė ir režisierė – Agnė Sunklodaitė

Scenografė – Ramunė Skrebūnaitė

Kompozitorius – Deivis Gnedinas

Vaidina: Gabrielė Aničaitė, Saulius Čiučelis, Aleksandras Kleinas, Inga Mikutavičiūtė, Neringa Nekrašiūtė, Henrikas Savickis, Artūras Sužiedėlis, Ridas Žirgulis, Ugnė Žirgulė

 

Linksmas ir žaismingas spektaklis apie rimtą dalyką – emigraciją ir meilę gimtiesiems namams. Spektaklio herojus kiškis, kaip sakydavo mūsų senoliai, išėjo laimės ieškoti. Nesvarbu – kur. Svarbu – kodėl?

Kodėl svetur laimės dažnai ieškome? Kodėl gimti namai atrodo nemieli? Kodėl neįvertiname savo gimto miesto, kaimo ir pan.?..  Smulkusis miško verslininkas  kiškis Bernardetas nusprendė emigruoti iš gimto miško į Vilnių. Pakeliui sutiko ir likimo draugų – emigrantų iš Petruškos ūkio: kiaulę Kleopatrą, šunį Cezarį ir ožį Makedoną. Kaip jiems sekėsi, ar svetingas pasirodė svajonių miestas? Visa tai žiūrovai sužinos atėję į spektaklį.

Spektaklis gali būti suprantamas ir kaip žaisminga bei linksma pasaka vaikams, ir kaip šių dienų realybės groteskiška parabolė. Todėl jis tiks bet kokiai publikai. Juolab, kad aktoriai čia ne šiaip sau vaidina – jie bendrauja su žiūrovais, su jais žaidžia, čia pat scenoje virsta skirtingais personažais ir visi dainuoja.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.