Lietuvos-Japonijos labdaros koncertas (2 diena)

  • Režisierius

    - -

  • Salė

    Didžioji salė

  • Renginys nemokamas

Apie

Koncertuoja Japonijos varpelių ansamblis NIHOMBASHI BELL ORCHESTRA du japoniškų kanklių ansambliai MINENOKAI, KINYUKAI
bei tradicinio japoniško šokio grupė CHIDORIKAI

J a p o n i j o s a tlikėjai, atvykstantys į Lietuvą už savo lėšas, nemokamų koncertų metu kviečia Jus prisijungti prie labdaros akcijos, skirtos Lietuvos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis bei cunamio aukoms Japonijoje paremti. Koncertų metu bus renkamos aukos labdaros ir paramos fondui „Rugutė” bei cunamio aukoms.

 

NIHOMBASHI BELL ORCHESTRA
(varpeliai, Japonija)
Dirigentas Akira Nagaoka pradėjo mokytis groti varpeliais būdamas 12 metų. Studijuodamas universitete priklausė varpelių chorui „Glee
Handbel Choir”, vyko į gastroles JAV. Baigęs studijas perėjo į kitą varpelių chorą – „Echo Handbell Ringers”.
1988 m. sulaukė puikių atsiliepimų po koncertų JAV Baltuosiuose rūmuose ir „Carnegie Hall”.
1992 m. Akira Nagaoka ir jo kolegų iniviatyva buvo suburtas septynių žmonių ansamblis „Chamber Ringing Soloists”. Kartu jie sukūrė naują muzikinį stilių - grojimą be dirigento mažoje grupėje.
1999 m. koncertavo su svarbiausiais Vienos filharmonijos orkestro muzikantais Šv. Margaritos bažnyčioje Vienoje.
2001 m. A. Nagaoka su keturiais kolegomis sukūrė naują grupę „Handbell Ensemble TOKIO”.
Šiuo metu aktyviai dalyvauja muzikinėje veikloje bei stengiasi ugdyti jaunuosius muzikantus.

 

MINENOKAI
(kanklės, Japonija)
Japoniškų kanklių atlikėjų grupė iš Ikuta mokyklos, esančios Čiboje.
Vadovė - Toshiko Okamoto. Toshiko Okamoto yra „koto” maestro iš „Sawai Koto“ instituto, kuris priklauso Ikuta mokyklai, vienai didžiausių „koto“ mokyklų Japonijoje. Jų veiklos centras yra Čiba prefektūroje. Ši grupė koncertavo Vokietijoje, Australijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Turkijoje, Havajuose, Taityje bei Kinijoje.

 

KINYUKAI
(kanklės, Japonija)
Japoniškų kanklių „koto“ atlikėjų grupė iš Ikuta mokyklos, esančios Hirošimoje. Vadovė - Yuko Hayashidani.
Japonų muzikos instrumentų atlikėjų grupė susikūrė prieš 45 metus Hirošimoje. Iki šiol savo pasirodymus rengė septyniose šalyse. Japoniškomis kanklėmis „koto” groti moko ir užsienio studentus Japonijoje. Atlikėjai visuomet stengiasi užmegzti ryšį su savo klausytoju bei tikisi, kad šis koncertas padės išvysti mūsų šalių ir žmonių draugystę.

 

CHIDORIKAI
(šokiai, Japonija)
Tradicinio japoniško šokio (Nihon bujo) grupė iš Hanayagi mokyklos, esančios Japonijoje. Šokio vadovė - Hanayagi Katsuchidori. Tradicinis japoniškas šokis siejamas su mitologijos laikais. Jis susiformavo prieš 400 metų, Edo laikotarpyje. Hanayagi mokykla yra viena didžiausių tradicinio japoniško šokio mokyklų. Vilniuje klasikinius japoniškus šokius pristatys dvi šokėjos, iš kurių viena yra šokio maestro Katsuchidori. Jos iki šiol pristatė japoniškus šokius įvairiose pasaulio šalyse. Mėgaukitės grakščiais ir švelniais jų judėsiais.

 

RENGINĮ ORGANIZUOJA
Japonijos – Lietuvos draugystės asociacija „Tokyo Associates Corporation”
Kelionių agentūra „Baltic Clipper”

Kūrėjai

Komentarai

2016 m. gruodis 30 d. 09:12 / AllysonSeaman

First of all thank you so much for this great post and I really appreciate you for this genuine content shared with us.I did not expect such a post here. i hope this simple post will give a huge amount of ideas for the readers. http://essayreviewratings.com/