Max Frisch. BIOGRAFIJA:VAIDINIMAS (Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės)

 • Režisierius

  Gintaras VARNAS

 • Trukmė

  2 val. 30 min. (dviejų dalių)

 • Salė

  Didžioji salė

 • Premjeros data

  2014 m. gruodžio 19 d.

Apie

Gerbiami žiūrovai, 2015 m. spalio 7 d. 18.30 val. numatytas gastrolinis Nacionalinio Kauno dramos spektaklis KLAROS SANTYKIAI neįvyks. Įsigyti bilietai galios į vietoj jo rodomą spektaklį BIOGRAFIJA:VAIDINIMAS arba juos galima grąžinti toje TIKETOS kasoje, kurioje įsigijote, arba internetu www.tiketa.lt prisijungus prie savo paskyros. Atsiprašome už nepatogumus!

 

Iš vokiečių kalbos vertė Adomas Druktenis ir Kristina Sprindžiūnaitė

Režisierius – Gintaras Varnas

Scenografas – Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkė – Aleksandra Jacovskytė

Kompozitorius – Vidmantas Bartulis

Video autorius – Mikas Žukauskas

Šviesų dailininkas – Vladimiras Šerstabojevas

Vaidina: Dainius Svobonas, Sigitas Šidlauskas, Eglė Špokaitė, Vilija Grigaitytė, Gintaras Adomaitis, Eglė Grigaliūnaitė, Edgaras Žemaitis.

 

„Biografija: vaidinimas“ –   kūrinys, kuriame analizuojamas likimo neišvengiamumas, asmeninių pasirinkimų variacijos ir utopinis troškimas keisti savo gyvenimo biografiją. Svarstoma siurrealistinė galimybė gyvenimą realizuoti tarsi spektaklį scenoje – pervaidinti nepatikusias ar nepavykusias vietas.  Šiam kūriniui nesvetimi absurdiškumo elementai, tarsi F. Kafkos „Procese“, kuomet asmeniniai apsisprendimai tėra iliuzija, nes visada už nugaros stovi Likimas/Dievas/Registratorius, ciniškai vertinantis asmenybės gyvenimą tik kaip dar vieną bylą Visatos sudedamojoje. Žmogus, net ir žinodamas savo likimą 7 metus į priekį, vis tiek daro klaidų, o kritinė Žmogiškoji klaida –  neišvengiama.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.