Miro Gavran VISKAS APIE VYRUS (Klaipėdos dramos teatro gastrolės)

Apie

Vienos dalies spektaklis

Premjera – 2007 m. gruodžio 13 d. 

N-18

 

Režisierius  – Arvydas Lebeliūnas
Dailininkė – Asta Šleinienė
Kompozitorius – Gintaras Kizevičius

Vaidina: Edvardas Brazys, Rimantas Pelakauskas, Igoris Reklaitis

 


Pjesės „Viskas apie moteris“, sulaukusios milžiniško pasisekimo, autorius M. Gavranas neapsikentė ir parašė antrąją seriją – dramą „Viskas apie vyrus“, kurią Klaipėdos dramos teatrui režisavo Arvydas Lebeliūnas. Šįkart scenoje – nebe moterys, o vyrai, pasakojantys skirtingų personažų gyvenimo istorijas. Jie yra keturiasdešimtmečiai, draugai nuo studijų laikų, išgyvenantys vidutinio amžiaus krizę. Jie kalba apie sporto naudą, apie vedybinio gyvenimo pranašumus ir trūkumus bei malonumą svetimauti. Vyrai susipyksta dėl moters ir išsiskiria, tačiau vėl susitinka finalinėje scenoje – jau senukai, gyvenantys senelių namuose, kuriems vienintelis gyvenimo džiaugsmas – alkoholis ir erotiniai pokalbiai.

Spektaklis, kaip jau supratote, subalansuotas specialiai damoms – bet tinka ir jų ištikimiems palydovams vyrams. Vyrai niekuo nesiskiria nuo moterų: tos pačios aistros, tie patys sentimentai, tos pačios ašaros iš širdies. Viskas tas pats. Gal ne toks paslaptingas kaip moterų, bet ne mažiau intriguojantis, dramatiškas ir tragikomiškas vyrų pasaulis...

Svarbi detalė: spektaklis skirtas tik suaugusiųjų auditorijai!

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

2017 m. spalis 25 d. 00:07 / Rimante

NUO PREMJEROS PRAĖJO DEŠIMT METŲ, O SPEKTAKLIS DAR SUTRAUKIA BŪRIUS ŽIŪROVŲ. PATIKO VIENO HEROJAUS FRAZĖ: NETEISKIME, O PASISTENKIME SUPRASTI". MES,MOTERYS STENKIMĖS:) AKTORIŲ TRIO VAIDINO PERSONAŽUS VISA ŠIRDIMI, TRYS AKTORIAI PERTEIKĖ SKIRTINGUS VYRŲ TIPAŽUS, CHARAKTERIUS. MIZANSCENOS KEIČIASI SKLANDŽIAI, AKTORIAI KEIČIA SAVO APRANGĄ IR REKVIZITUS PATYS SCENOJE , TAS VEIKSMAS PATRAUKIA DĖMESĮ. AUKŠTAS LYGIS, ŽIŪROVAI PLOJO ATSISTOJĘ!!!