Muzikinis spektaklis "SNIEGO SIMFONIJA"

  • Režisierius

    Slava POLUNIN

  • Trukmė

    2 val. 30 min.

  • Salė

    Didžioji salė

Apie

 

Užburiantis pasaulinio garso virtuozo Gidono Kremerio su Kremerata Baltica orkestru ir Slavos Polunino tandemas įspūdingajame sniego šou.

Vienu metu visas emocijas sukelianti Gidono Kremerio smuiko muzika ir atsistoti iš kėdės priverčiantis vaizdas. Visa tai - unikaliame spektaklyje, kur pagal vieną partitūrą suderinama tai, ko, rodos, suderinti neįmanoma. Čia muzika, pantomima, spalvos, fantasmagoriški liūdnųjų juokdarių kostiumai, subtilus humoras susilieja į darnią sakmę, galop užgriūvančią žiūrovus sniego lavina. Patekus į šią sniego simfoniją, tampa nesvarbu, koks tavo amžius. Kiekvienas įsijaus į dviejų didžių grandų sukurtą atmosferą ir pajus orą persismelkus jų įkvėpimu.

„Visi į pasirodymą atėję žmonės tvirtina, kad svarbiausia jame tai, kad kiekvienam suteikiama galimybė sugrįžti į savo vaikystę,“ – slaptas žiūrovų emocijas po šou atskleidžia Slava Polunin

 

Kas tai – cirkas ar koncertas? Vienbalsio atsakymo nėra. To neįmanoma įsprausti į cirko ar tiesiog koncerto rėmus.

Gidono Kremerio su „Kremerata Baltica“ orkestru ir pasaulinio garso pantomimos teatro klasiko Slavos Polunino kūrybinio susitikimo ant scenos premjera įvyko 2011 m. Izraelyje, Tel Avive. Jie drąsiai ryžosi avantiūrai ir nusprendė pradėti kažką visiškai nauja. Garsieji kūrėjai bandė priartinti klasikinę muziką prie spektaklio ir pamatė, kad pats spektaklis kinta kartu su kuriama muzika. Tai kūrybinis nuotykis, kai nevengta drąsių ieškojimų, neįprastų formų ir atrasta stipri emocinė kalba, kuriai nereikalingi žodžiai. Visa tai sukurta scenoje dirbant su savo išskirtiniais ansambliais. Klasikinės muzikos ir scenos meno asų bendradarbiavimas garantuoja jums įstabų, emocionalų ir lyrišką vakarą.

Kūrėjai

Komentarai

2013 m. sausis 15 d. 00:03 / Rūta

Vieta, kur suaugę gavo progą pasijusti vėl vaikais. Tikrai smagu buvo žiūrėti į taip nerūpestingai besijuokiančius žmones, bent vienam vakarui grįžo į tą laiką, kai naivumas ir maksimalizmas buvo esminiai jų bruožai.

2013 m. sausis 14 d. 22:57 / nijolė

tikra sniego simfonija...ir graudu, ir juokinga, ir sieloje šilta, ir širdyje lieka...džiaugiuosi, kad pamačiau, išgirdau, pajutau...