Philippe Lellouche. DIENA BE MELO

  • Režisierius

    Kostas SMORIGINAS

  • Trukmė

    1 val. 50 min. (vienos dalies)

  • Salė

    Didžioji salė

Apie

Režisierius: Kostas Smoriginas
Kompozitorius: Audrius Balsys
Dailininkas: Vojtekas Stefaniakas
Kostiumų dailininkas: Liuka Songailaitė

Vaidina:
Margo – Edita Užaitė, Gabija Jaraminaitė 
Fabrisas – Sakalas Uždavinys, Nerijus Gadliauskas 
Paskalis – Vaidotas Martinaitis 
Žiulis – Evaldas Jaras 

 

Tai istorija apie draugystę, nuoširdumą, sugebėjimą atleisti ir... žinoma, apie meilę, išlaikančią likimo išbandymus, laiko egzaminus, nugalinčią neviltį ir vienatvę.

Trys studijų bičiuliai, tvirtų draugystės saitų vienijami jau 20 metų, regis, vieni kitus pažįsta geriau, negu save pačius. Niekaip nerimstantis mergišius, visiškai šeimai atsidavęs nuobodyla ir viskuo nusivylęs, vidutinę amžiaus krizę su visomis pasekmėmis išgyvenantis nevykėlis, kaip įprasta, susitinka dar vienam vyriškų pokalbių vakarui.

Tačiau šis susitikimas nebus toks, kaip būdavo iki šiol. Lyg iš niekur, netikėtai pasirodo trijų draugų buvusi bendrakursė – moteris, kurią prieš dvidešimt metų jie visi laikė savo simpatijų objektu. Be to, ji dar ir labai pasikeitusi...

Sunkiai besimezgant pokalbiui, buvę bendramoksliai prisimena studijų laikų žaidimą „Tiesa“, kuris su kiekvienu ištartu žodžiu vis labiau panašėja į žaidimą su ugnimi... Kaistant atmosferai, draugai išgirsta tokių vienas kito paslapčių, kurios ima kelti rimtą grėsmę jų draugystei. Ar jie išlaikys šį išbandymą?

Labai tikroviškus, žmogaus sielą žiūrovams atveriančius personažus spektaklyje kuria Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Evaldas Jaras, Vaidotas Martinaitis, Sakalas Uždavinys, Edita Užaitė, Nerijus Gadliauskas.

 „Jūs labai nustebsite, kaip draugystę pakeičia viena diena be melo. Kokius iššūkius ši draugystė priversta išlaikyti, kai prasideda tikras, atviras ir nuoširdus pokalbis“,  režisierius Kostas Smoriginas.

„Tai išskirtinis „Domino“ teatro spektaklis. Jis sukelia dvejopus jausmus: kartais negali sulaikyti juoko, o kartais  ašarų“,  dainininkė Inga Valinskienė.

„Nuostabi pjesė, labai gražiai ir subtiliai perteikta. Iš tikrųjų, seniai nemačiau tokio gero spektaklio“,  aktorius Algirdas Dainavičius.

„Labai pozytivus ir gražus spektaklis. Subtiliai papasakota, suvaidinta, surežisuota. Netikėti įspūdžiai!“  aktorius Marius Jampolskis.

„Labai geras spektaklis. Komedija, kurioje nuo cinizmo puikiai pereinama į užuojautą, supratimą“, – režisierius Adolfas Večerskis.

„Tai pats jautriausias ir audringiausiai sutiktas spektaklis per visus teatro veiklos metus. Džiaugiamės, kad šis pastatymas sukelia tokias dideles emocijas“,  „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

 

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.