POKALBIAI NE APIE TEATRĄ. Mums reikia pasikalbėti apie mokyklą

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 30 min.

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas

Apie

Šiandien „švietimas“ yra liūdnas žodis, kurio nuolatinis partneris beveik kiekviename sakinyje yra „problema“. Ir jei apie pinigus ir reformas kalbos dar ilgai nesustos, verta paliesti ir kitą klausimą – ko ir kaip mokomės? Jau netrukus robotai dirbs bankuose, restoranuose ir vaikų darželiuose. Tikslumu ir greičiu jie bus pranašesni už mus. Akivaizdu, kad šiandienos žinios žyla greičiau nei laikraščių naujienos. Tad ko reikia, kad sugebėtume suprasti ir pasitikti ateitį? Ar nėra taip, kad vaizduotė pasirodo kaip esminė galia, kuri šiandien dar liko žmogui? Ar mokykla gali ir turi ugdyti kūrybingumą?

Dalyvauja:

Dr. Austėja Landsbergienė, socialinių mokslų daktarė, edukologė, kontekstinio ugdymo pradininkė, konsultantė švietimo klausimais Lietuvoje, ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklo steigėja.

Ieva Slajutė-Šližienė, laisvai samdoma organizacijų konsultantė, patirtinio ugdymo specialistė, 13 metų dirbanti suaugusiųjų švietimo srityje.

Elvis Lepardinas, Vilniaus licėjaus abiturientas, Tarptautinio bakalaureato programos mokinys, „TechHero 2018“ idėjos autorius ir vienas iš pagrindinių organizatorių

Moderuoja filosofas ir rašytojas Kristupas Sabolius

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.