POKALBIAI NE APIE TEATRĄ. Užbetonuota viešoji erdvė?

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 30 min.

  • Renginys nemokamas

Apie

Vytis ar kalvelė? Palikti Cvirką ar nuimti? O jei nuimsim, tai ar bus išgirstas visuomenės balsas svarstant apie tai, kaip turėtų atrodyti ši erdvė? O gal bus kaip su Reformatų skveru? O gal apskritai paprasčiausia viską užbetonuoti ir nediskutuoti, nes vis tiek nesutarsim?

Diskusijos dėl mūsų viešųjų erdvių tvarkymo tampa lakmuso popierėliu, padedančiu įvertinti tiek skirtingų visuomenės grupių santykį su istorija, tiek tai, kokį vaidmenį visuomenės balsui palieka sprendimų priėmėjai, tiek pačią viešųjų debatų kultūrą ir tai, kaip ją keičia socialiniai tinklai.

Kol vieni klausia, ar išmoksime nesutarti priimdami pliuralizmą ne kaip klaidą, o kaip laisvos visuomenės bruožą, kiti klausia, ar pliuralizmas nenukeliavo taip toli, kad poliarizuotoje viešojoje erdvėje tapo nebeįmanomas joks susitarimas. O gal dangstymasis tokio susitarimo poreikiu yra tik sprendimų priėmėjų būdas vengti atsakomybės ją perkeliant visuomenei?

Moderatorius: Vilniaus politikos analizės instituto medijų analizės programos vadovas, publicistas Donatas Puslys.

Dalyviai: žurnalistas Paulius Gritėnas, Lietuvos pėsčiųjų asociacijos prezidentas Silvestras Dikčius, menotyrininkė Skaidra Trilupaitytė

Diskusija vyks Vilniaus politikos analizės institute (Didžioji g. 5), ketvirtas aukštas.

 

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.