ROBERTO ZUCCO (Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro gastrolės)

 • Režisierius

  - -

 • Trukmė

  2 val. 30 min. (dviejų dalių)

 • Salė

  Mažoji salė

 • Premjeros data

  2018 m. balandžio 13 d.

Apie

Susitikimas su spektaklio „Roberto Zucco“ kūrybine grupe vyks lapkričio 12 d. 18 val. VAGOS knygyne-kavinėje „Draugystė“ (šalia Lietuvos nacionalinio dramos teatro). Daugiau informacijos apie renginį - ČIA 

Bernard-Marie Koltès. ROBERTO ZUCCO 

Dviejų dalių poetinis trileris


Režisierius – Augustas Gornatkevičius

Scenografas – Martynas Brimas
Kostiumų dailininkė – Simona Davlidovičiūtė
Kompozitorius – Jokūbas Tulaba
Video režisierius – Marius Rimkus
Šviesų dailininkas – Julius Kuršis

Paskutinioji prancūzų dramaturgo Bernardo-Marie Koltèso pjesė, kurios pagrindinis veikėjas – savotiškas archetipinis šių dienų antiherojus, šiandieninėje visuomenėje išgyvenantis savąją „raskolnikovišką“ ar „hamletišką“ dramą. „Roberto Zucco“ – tai tekstas apie vienatvę, apie kitoniškumą, apie asmenybės dvilypumą, individualistinės sąmonės triumfą, nuopuolį ir šiuolaikinio heroizmo formų paieškas.

Spektaklyje, kurį iš J. Miltinio dramos teatro dekoracijų cecho nauja aikštele teatrinei kūrybai paverstoje erdvėje stato jaunas režisierius Augustas Gornatkevičius, nagrinėjamos Panevėžio miestui aktualios temos, artimai susijusios su istoriškai susiklosčiusiu įvairialypiu miesto socialiniu ir kultūriniu identitetu, svyruojančiu nuo aukštosios teatrinės kultūros iki per pirmąjį Nepriklausomybės dešimtmetį miestą, regis, amžiams paženklinusios emocinės bei fizinės prievartos kultūros.

B.M. Kolteso „Roberto Zucco“ – tai bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos ir teatro akademija kuriamas spektaklis, režisūros studijų ketvirtakursio (kurs. vad. Jonas Vaitkus ir Agnius Jankevičius), jau sėkmingai debiutavusio profesionalioje scenoje (G. Hauptmann „Vieniši“ pastatymas Lietuvos Rusų dramos teatre), baigiamasis darbas ir debiutas J. Miltinio teatre.

Vaidina: Skomantas Duoplys, Greta Šepliakovaitė, Mantas Bendžius, Akvilė Vitkūnaitė, Vita Šiaučiūnaitė, Julius Tamošiūnas, Eleonora Koriznaitė, Jolita Skukauskaitė, Donatas Kalkauskas, Jonas Čepulis, Lolita Martinonytė, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Emilis Pavilionis, Giedrius Arlauskas, Gintarė Kulikauskytė, Erika Račkytė, Inga Jarkova.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.