SAPNUOJAME NAUJĄ SEZONĄ: dj nevykele koncertas

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 30 min.

  • Salė

    Prie pagrindinio LNDT įėjimo

  • Renginys nemokamas

Apie

Lietuvos nacionalinio dramos teatro stiprių pojūčių sezonas užsidaro! Bet ant slenksčio – jau 85-asis, žadantis naujas svarbias temas trijose scenose. Belaukiant naujų spektaklių bilietų prekybos pradžios, LNDT kviečia aptarti besibaigiantį, ryškų ir įvairių reakcijų sulaukusį sezoną, prasidėjusį provokuojančia fraze „Neik į teatrą“, bei sužinoti šiek tiek daugiau apie tai, kas laukia rudenį.

Kviečiame visą dieną ir naktį praleisti teatre. Birželio 7 d., penktadienį, nuo 10 val. ryto prie pagrindinio teatro įėjimo, šalia kavinės „Nacionalinė“ įsikurs „Radio Vilnius“, ir visą dieną gyvai transliuos diskusijas apie karščiausius teatro įvykius. Vakare, po pokalbių, visi kviečiami įsilieti į „Kultūros naktį“ su specialiame muzikine programa, kurią pristato projekto partneris „Radio Vilnius“ ir „Vilniaus vandenys“. Po to laukia naktis teatre – žiūrovai kviečiami atsinešti savo miegmaišius ir sapnuoti naują sezoną su ansamblio „Synaesthesis“ atliekamu kompozitoriaus Dominyko Digimo 8 valandų trukmės kūriniu „Ką sapnavai?“.

„Ateikite į teatrą. Uždarykime visi kartu 84 sezoną, užpildydami teatro fojė gyvybe ir miegu, laukdami naujų spektaklių. Kartu pasitikime ir šeštadienį, nes birželio 8-osios rytą, po nakvynės teatre, bus galima įsigyti pirmuosius bilietus į naujojo LNDT sezono spektaklius“, – sako renginio sumanytojai, LNDT meno vadovai Kamilė Gudmonaitė, Antanas Obcarskas ir Eglė Švedkauskaitė.

 

20:30- 22:00 Vilniaus Vandenys x Radio Vilnius: dj nevykele (LIVE) (prie centrinio LNDT įėjimo)

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.