SAPNUOJAME NAUJĄ SEZONĄ: naktis teatre su gyva muzika

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    8 val.

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas, bet būtina registracija

Apie

Lietuvos nacionalinio dramos teatro stiprių pojūčių sezonas užsidaro! Bet ant slenksčio – jau 85-asis, žadantis naujas svarbias temas trijose scenose. Belaukiant naujų spektaklių bilietų prekybos pradžios, LNDT kviečia aptarti besibaigiantį, ryškų ir įvairių reakcijų sulaukusį sezoną, prasidėjusį provokuojančia fraze „Neik į teatrą“, bei sužinoti šiek tiek daugiau apie tai, kas laukia rudenį.

Kviečiame visą dieną ir naktį praleisti teatre. Birželio 7 d., penktadienį, nuo 10 val. ryto prie pagrindinio teatro įėjimo po stogeliu įsikurs „Radio Vilnius“, ir visą dieną gyvai transliuos diskusijas apie karščiausius teatro įvykius.

Nuo 22 val. iki 6 ryto laukia naktis teatre – žiūrovai kviečiami atsinešti savo miegmaišius ir sapnuoti naują sezoną su ansamblių „Synaesthesis“ ir „Melos“ atliekamu kompozitoriaus Dominyko Digimo 8 valandų trukmės kūriniu „Ką sapnavai?“, kuris buvo sukurtas LRT Klasikos užsakymu. Tai pirmas kartas, kai galite miegoti teatre klausydami gyvos muzikos!

„Ateikite į teatrą. Uždarykime visi kartu 84 sezoną, užpildydami teatro fojė gyvybe ir miegu, laukdami naujų spektaklių. Kartu pasitikime ir šeštadienį, nes birželio 8-osios rytą, po nakvynės teatre, bus galima įsigyti pirmuosius bilietus į naujojo LNDT sezono spektaklius“, – sako renginio sumanytojai, LNDT meno vadovai Kamilė Gudmonaitė, Antanas Obcarskas ir Eglė Švedkauskaitė.

Koncertas vyks LNDT fojė. Miegoti kviečiama ant fojė grindų, išklotų kilime danga, taip pat bus šiek tiek sėdmaišių. Žiūrovų prašoma atsinešti savo miegmaišius ir jogos kilimėlius.

Renginys nemokamas, bet būtina registracija: ČIA

 

Norintys tik paklausyti koncerto, bet ne nakvoti teatre - turės galimybę apsilankyti koncerte nuo 22 val. iki vidurnakčio, po to teatro lankymas nebus galimas.

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.