TIESIOGIAI IŠ NACIONALINIO. Speciali Radio Vilnius x LNDT transliacija

  • Režisierius

    - -

  • Salė

    Kavinė „Nacionalinė“ (Gedimino pr. 4, Vilnius)

  • Premjeros data

    2023 m. gruodžio 1 d.

Apie

Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) Didžiosios salės atidarymo proga gruodžio 1 d. žiūrovų laukia speciali radijo programa. Penktadienį visai dienai teatro kavinėje „Nacionalinė“ įsikurs radijo stotis „Radio Vilnius“, tądien tiesiogiai transliuosianti iš Gedimino prospekto.

Susidomėję gali ateiti į kavinę „Nacionalinė“ ir stebėti transliacijas bei pokalbius vietoje, o negalintys atvykti į teatrą, radijo kviečiami klausyti internetu: https://radiovilnius.live/

„Sekdami Kamilės Gudmonaitės operos sumanymu atskleisti Vilniaus gyventojų neišsakytas mintis, norėjome šventinę dieną teatre įkurti dar vieną su Vilniumi susijusį meno kūrinį. Po diskusijų apie parodas ir instaliacijas nusprendėme, kad tas meno kūrinys galėtų būti „Radio Vilnius“ – šio miesto radijas, transliuojantis miesto gyventojų parinktą muziką ir balsus, laidas, kurios dažnai siejasi tiek su miestu, tiek su menais. Radijo transliacija taip pat yra puikus formatas pokalbiams su menininkais apie teatro muziką, Lietuvos nacionalinio dramos teatro erdves ir istoriją. Klausydamiesi „Radio Vilnius“ penktadienį galėsite dalyvauti Didžiosios salės atidaryme net nebūdami teatre“, – sako LNDT meno vadovė Eglė Švedkauskaitė. Ji kartu su kolega Antanu Obcarsku pradės šventinę programą 9 ryto laida „Mes jau dirbame“.

 

„Radio Vilnius“ x LNDT Didžiosios salės atidarymo programa:

9:00 „Mes jau dirbame“ (Antanas Obcarskas, Eglė Švedkauskaitė)

11:00 „Sukasi planetos“ (muzika iš spektaklių)

12:00 „Puota“ (Audrius Pocius, Deimantė Bulbenkaitė, Vaiva Mainelytė)

13:00 Gediminas Rimeika DJ set

14:00 Matas Šiupšinskas x Martynas Budraitis

15:00 Stefanija Jokštytė x Ana Ablamonova

16:30 Agnė Matulevičiūtė x Gintaras Sodeika, Rita Mačiliūnaitė, Dominykas Digimas

18:00 Ugnius Gelguda DJ setas

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.