Ayelen Parolin (Belgija) – ZONDER (Naujasis Baltijos šokis 2024)

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    50 min.

  • Salė

    Naujoji salė

Apie

„ZONDER“ – naujausias choreografės Ayelen Parolin darbas, per humoro prizmę žvelgiantis į gyvenimo nenuspėjamumą ir nesėkmes.

„Visuomenėje, kurioje vyrauja protas ir dekartiškas mąstymas, kur viskam stengiamasi priskirti tikslą, prasmę, pradžią ir pabaigą, norėjau sukurti odę nelogiškumui ir beprasmybei. Noras išsilaisvinti nuo poreikio ieškoti nuoseklumo, paaiškinimo, kad būtų galima geriau išreikšti tai, kas nenuspėjama, ir paprasčiausiai priimti tai, kas yra, nenorint to pakeisti ar įprasminti. Taip pat būdas prisiliesti prie „gyvenimo“ scenoje, prie to, kas mums gali išsprūsti, ko negalime įsivaizduoti.

Mes visada bėgame nuo nesėkmės, tačiau nesėkmė gali būti nauja pradžia, naujas mąstymo būdas. Tai suteikia daug galimybių. O jei juoksimės iš nesėkmės, tapsime stipresni.“ – Ayelen  Parolin.

Choreografė ir šokėja Ayelen Parolin gyvena ir dirba Briuselyje. Ji gimė Argentinoje, 2000 m. atvyko į Europą ir mokėsi Monpeljė. Vėliau pradėjo atlikėjos karjerą, bendradarbiavo su Mathilde Monnier, Jean-Francois Peyret, Mossoux-Bonté ir Alexandra Bachzetsis.

Nuo 2017 m. iki 2021 m. ji yra asocijuotoji menininkė, bendradarbiaujanti su Lježo teatru (Théâtre de Liège) ir Šarlerua šokiu (Charleroi danse), Valonijos ir Briuselio federacijos chorvedybos centru. Nuo 2022 m. ji yra Théâtre National Wallonie-Bruxelles asocijuota menininkė.

Neklasifikuojama ir nenuspėjama choreografė laviruoja tarp kelių visatų ir estetikų, nuolat dėmesingai tyrinėdama įvairias savo dalis ir bandydama tai, kas mus sieja su kitais.

AYELEN PAROLIN PROJEKTAS

Sukūrė ir atliko: Piet Defrancq, Naomi Gibson, Daan Jaartsveld 

Meninė kolaboracija: su Julie Bougard

Techninis vadovas: Laurence Halloy

Apšvietimo dizainas: Laurence Halloy

Garso dizainas: Julie Bougard, pagal Johano Štrauso „Žydrąjį Dunojų“

Scenografija ir kostiumų dizainas: Marie Szersnovicz

Apšvietimas: Laurence Halloy arba Gaspar Schelck

Scenos vadovas: Ondine Delaunois

Garso dizainas: Ondine Delaunois

Dramaturgija: Olivier Hespel

Pasiruošimas darbams: Daniel Barkan, Alessandro Bernardeschi, Michael Schmid

Produkcija: RUDA asbl 

Koprodiusuota su: Théâtre National de Bruxelles, Charleroi danse, le Manège Scène Nationale de Reims, SurMars Mons, le Théâtre de Liège, Ateliers de Paris / CDCN.

Scenografiją ir kostiumus sukūrė: Théâtre National Wallonie Bruxelles scenografijos ir kostiumų dirbtuvės. 

Remiant Fédération Wallonie-Bruxelles, Wallonie-Bruxelles International RUDA / Ayelen Parolin nuo 2022 m. yra Briuselio nacionalinio teatro (Théâtre National de Bruxelles) asocijuota menininkė.

Premjera: 2023 m. spalio 12 d. 

Nuotraukų autorius: Stanislav Dobak

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.