Kaip įsigyti bilietus

BILIETUS Į MŪSŲ SPEKTAKLIUS ĮSIGYKITE TEN, KUR JUMS PATOGIAUSIA! 

 

Bilietus į mūsų spektaklius galima įsigyti LNDT kasoje Vilniuje, Gedimino pr. 4 ir „Tiketos“ kasose visoje Lietuvoje (kasų sąrašas čia), taip pat internetu www.teatras.lt, www.tiketa.lt ir www.teatrai.lt.

 

LNDT BILIETŲ KASA 

 

Bilietų kasos šiuo metu nedirba. Bilietus į spektaklius galite įsigyti internetu, kitose „Tiketos“ kasose arba šalia esančiame „Vagos“ knygyne.

*

Kilus klausimams dėl bilietų įsigijimo darbo metu teiraukitės telefonu +370 620 68 360 (Audra Pivoriūnienė)

*

Bilietų rezervacijos į mūsų spektaklius registruojamos tik trumpuoju telefonu 118 (1 min. – 0,43 Eur). Bilietų rezervacija – 0 Eur). Juo taip pat galima gauti nukreipimą dėl bilietų grupėms rezervacijų ir gauti visą Jums reikalingą informaciją apie spektaklius.


BILIETAI GRUPĖMS:

Jei norite įsigyti 20 ir daugiau bilietų į mūsų spektaklius, rašykite savo pageidavimą el. paštu rezervacijos@tiketa.lt, kuriame nurodykite:

  • spektaklio pavadinimą ir datą;
  • užsakomų bilietų skaičių;
  • mokėjimo būdą, kuriuo norėsite atsiskaityti už bilietus;
  • kur norėsite atsiimti bilietus (teatro kasoje, vienoje iš „Tiketos“ kasų ar gauti elektroninę bilieto versiją el. paštu).

Jūsų laiškas nukeliaus į „Tiketos“ Klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Aleksandros Vaičekauskienės  el. pašto dėžutę. Į p. Aleksandrą galite kreiptis tel. +370 6 180 74 05 darbo dienomis (I–IV 8–17 val., V 8–16 val.).

 

Spauskite čia, norėdami daugiau sužinoti apie bilietų grupėms įsigijimo sąlygas „Tiketoje“.

Spauskite čia, norėdami sužinoti daugiau apie grupėms taikomas nuolaidas.

 

Lietuvos nacionalinio dramos teatro paslaugų teikimo žiūrovams taisyklės