Kaip įsigyti bilietus

BILIETUS Į MŪSŲ SPEKTAKLIUS ĮSIGYKITE TEN, KUR JUMS PATOGIAUSIA! 

 

Bilietus į mūsų spektaklius galima įsigyti LNDT kasoje Vilniuje, Gedimino pr. 4 ir „Tiketos“ kasose visoje Lietuvoje (kasų sąrašas čia), taip pat internetu www.teatras.lt, www.tiketa.lt ir www.teatrai.lt.

 

LNDT BILIETŲ KASA 

 

Bilietų kasos šiuo metu nedirba. Bilietus į spektaklius galite įsigyti internetu, kitose „Tiketos“ kasose arba šalia esančiame „Vagos“ knygyne.

*

Kilus klausimams dėl bilietų įsigijimo darbo metu teiraukitės telefonu +370 620 68 360 (Audra Pivoriūnienė)

*

Bilietų rezervacijos į mūsų spektaklius registruojamos tik trumpuoju telefonu 118 (1 min. – 0,43 Eur). Bilietų rezervacija – 0 Eur). Juo taip pat galima gauti nukreipimą dėl bilietų grupėms rezervacijų ir gauti visą Jums reikalingą informaciją apie spektaklius.


BILIETAI GRUPĖMS:

Jei norite įsigyti 20 ir daugiau bilietų į mūsų spektaklius, rašykite savo pageidavimą el. paštu rezervacijos@tiketa.lt, kuriame nurodykite:

  • spektaklio pavadinimą ir datą;
  • užsakomų bilietų skaičių;
  • mokėjimo būdą, kuriuo norėsite atsiskaityti už bilietus;
  • kur norėsite atsiimti bilietus (teatro kasoje, vienoje iš „Tiketos“ kasų ar gauti elektroninę bilieto versiją el. paštu).

Jūsų laiškas nukeliaus į „Tiketos“ Klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Akvilės Jotautaitės  el. pašto dėžutę. Į p. Akvilės darbo dienomis (I–IV 8–17 val., V 8–16 val.) galite kreiptis ir tel. +370 6 180 74 05  

 

Spauskite čia, norėdami daugiau sužinoti apie bilietų grupėms įsigijimo sąlygas „Tiketoje“.

Spauskite čia, norėdami sužinoti daugiau apie grupėms taikomas nuolaidas.

 

Lietuvos nacionalinio dramos teatro paslaugų teikimo žiūrovams taisyklės