Savanorystė LNDT

Lietuvos nacionalinis dramos teatras nuo 2013-ųjų turi savanorių komandą, kurią sudaro įvairaus amžiaus teatro pagalbininkai – moksleiviai, studentai, vidutinio amžiaus dirbantys žmonės ir senjorai.

Savanoriai padeda teatro darbuotojams pasitinkant žiūrovus ir užtikrinant sklandžią jų kelionę spektaklio metu: talkina rūbinėje, nukreipia žiūrovus į salę, padeda atrasti savo vietas, atsako į iškilusius klausimus dėl spektaklio trukmės, pertraukų skaičiaus ir panašiai.

Mainais savanoriai turi galimybę stebėti Lietuvos nacionaliniame dramos teatre rodomus spektaklius, susipažinti su teatro veikla, atrasti bendraminčių ir tapti Teatro bendruomenės dalimi.

Prieš kiekvieno naujo sezono pradžią rugpjūčio mėnesį skelbiama nauja savanorių atranka. Dalyvauti joje gali asmenys nuo 14 metų amžiaus. Norintys dalyvauti atrankoje turi atsiųsti motyvacinį laišką, vėliau atrinkti kandidatai yra kviečiami pokalbiui su savanorių koordinatore. Sezonui prasidėjus nauji savanoriai nepriimami, todėl sekite naujienas dėl atrankos paskelbimo www.teatras.lt

Daugiau informacijos el. paštu barbora.radziunaite@teatras.lt arba tel. nr. +370 699 78 097