Repertuaro pakeitimai ir bilietų grąžinimas

Gerbiami žiūrovai,

2022 m. lapkričio 29 d. 19.30 val. planuotas spektaklis VOICEKAS dėl aktoriaus ligos neįvyks.

Informuojame, kad lapkričio 29 d. rodysime spektaklį KAS NUŽUDĖ MANO TĖVĄ. Žiūrovų turimi bilietai galios lapkričio 29 d. spektaklio KAS NUŽUDĖ MANO TĖVĄ rodymui, jų keisti nereikia.

Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, turi užpildyti pinigų grąžinimo formą.

Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application.

Bilietai grąžinami  iki gruodžio 11 d.

Atsiprašome žiūrovų už nepatogumus

 

 

Gerbiami žiūrovai,

2023 m. sausio 12, 13, 14, 15 dienomis planuota premjera Henriko Ibseno „Laukinė antis“, rež. Oskaras Koršunovas, neįvyks. Pinigai už įsigytus bilietus pirkėjams bus grąžinti į sąskaitas, iš kurių mokėta už bilietus. Grąžinimas bus atliktas iki gruodžio 9 d.

Taip pat informuojame, kad sausio 12 ir 13 dienomis rodysime naujausią savo spektaklį pagal Rimanto Kmitos pjesę (George'o Orwello apysakos motyvais) „Gyvulių ūkis. XXI amžius“, rež. Paulius Tamolė.

Žiūrovams, kurie turėjo bilietus į „Laukinę antį“, siūlome bilietus į šiuos „Gyvulių ūkis. XXI amžius“ rodymus įsigyti su 15 proc. nuolaida. Norėdami pasinaudoti nuolaida, nuolaidos laukelyje suveskite savo turimo „Laukinės anties“ bilieto barkodą. Su vienu bilieto barkodu  nuolaidą bus galima pritaikyti vienam bilietui.

Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės pamatyti Jus spektaklyje „Gyvulių ūkis. XXI amžius“.

2022 m. gruodžio 22 d. 19.30 val. planuotas spektaklis ABELARAS IR ELOIZA yra perkeliamas į 2022 m. gruodžio 27 d. 19.30 val. Žiūrovų turimi bilietai galios naujam rodymui, jų keisti nereikia.

Jei perkelto spektaklio data netinka, bilietus galima grąžinti. Prašymą dėl bilietų grąžinimo prašome pateikti čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Bilietai grąžinami nuo 2022 m. lapkričio 11 d. iki lapkričio 24 d.

 

Atsiprašome žiūrovų už nepatogumus.

 

 

2023 m. sausio 12 d. 19.30 val. planuotas spektaklis LAISVĖ yra perkeliamas į 2023 m. sausio 28 d. 19.30 val. Žiūrovų turimi bilietai galios naujam rodymui, jų keisti nereikia.

Jei perkelto spektaklio data netinka, bilietus galima grąžinti. Prašymą dėl bilietų grąžinimo prašome pateikti čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application. Bilietai grąžinami  nuo 2022 m. lapkričio 17 d. iki lapkričio 30 d.

Atsiprašome žiūrovų už nepatogumus.

 

 

Lietuvos nacionalinio dramos teatro paslaugų teikimo žiūrovams taisyklės (PDF)