Informacija žiūrovams su negalia

 

Prieš atvykstant į LNDT

 

Bilietai neįgaliojo pažymėjimą turinčiam asmeniui parduodami su 20 proc. nuolaida. Asmeninio asistento, lydinčio neįgalųjį asmenį, bilietui taikoma 100 proc. nuolaida. Nuolaida bilietų pardavėjo tarpininkavimo paslaugos mokesčiui netaikoma. Perkant bilietus internetu, prašome pasirinkti neįgaliajam skirtą nuolaidą, o pasirinkus asistento nuolaidą, įvesti kodą Asistentas. Tik įvedus šį kodą, asistento bilietui bus pritaikyta 100 proc. nuolaida.

Žiūrovus su judėjimo negalia ir naudojančius vežimėlius, prašome rinktis specialiai pritaikytas vietas. Šios vietos perkant bilietus salės plane pažymėtos neįgaliojo ženkleliu. Šiame sektoriuje taip pat galima įsigyti bilietą ir neįgalųjį lydinčiam asmeniui ar asmeniniam asistentui.

Žiūrovai, kuriems nebūtina vežimėliui skirta vieta, bilietus gali įsigyti bet kurioje kitoje jiems patogioje salės vietoje. Atkreipiame dėmesį, kad socialinės nuolaidos, įskaitant ir nuolaidas neįgaliesiems, netaikomos aukščiausiai spektaklių bilietų kainų kategorijai (spektaklio „Išvarymas“ nuolaidos netaikomos pirmoms dviem aukščiausioms kainų kategorijoms) ir gruodžio mėnesio spektaklio bilietams.

Bilietus su nuolaida galima įsigyti internetu www.bilietai.lt ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro kasoje Vilniuje, Gedimino pr. 4. Į kasą yra galimybė patekti specialiu keltuvu vežimėliams arba pro centrinį įėjimą ir kavinę „Nacionalinė“.

Neįgaliesiems taikoma nuolaida bilietams gali naudotis asmenys, kuriems yra nustatytas neįgalumo arba mažesnio nei 55 proc. (imtinai) darbingumo, arba specialiųjų poreikių lygis. Lydintiems asmenims nuolaida netaikoma, išskyrus asmeniniams asistentams, turintiems tai patvirtinantį pažymėjimą. Asistentų bilietamas taikoma 100 proc. nuolaida. Ir neįgaliesiems, ir asmeniniams asistentams, pasinaudojus nuolaida, atvykus į spektaklį reikės pateikti nuolaidas patvirtinančius dokumentus: Neįgaliojo pažymėjimą arba Asmeninio asistento identifikavimo pažymos formą (kaip numatyta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. A1-478 numatytame Asmeninės pagalbos poreikio nustatymo ir asmeninės pagalbos teikimo apraše. Lydintysis asmuo arba Asistentas įleidžiamas į LNDT kartu su neįgaliuoju asmeniu. Nuolaida taikoma ne daugiau kaip vienam bilietui į vieną spektaklį.

Nuolaidos žiūrovams su judėjimo negalia vežimėlyje taikomos tik tuo atveju, jei perkamos salės plane pažymėtos vietos, skirtos neįgaliųjų vežimėliams. Žiūrovams su judėjimo negalia vežimėlyje nusipirkus bilietus kitose, tam nepritaikytose vietose, LNDT negali užtikrinti, kad pavyks sudaryti galimybes žiūrovui stebėti spektaklį. Kilus klausimams, prašome susisiekti su LNDT bilietų administratore tel. +370 620 68 360 (informacija teikiama I-V 8.00 - 16.45).

Daugiau apie tai – skyrelyje apie Nuolaidos ir akcijos adresu: Pasiūlymai - Lietuvos nacionalinis dramos teatras

 

Atvykus į LNDT

 

Rekonstravus Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, visos viešos teatro erdvės yra pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia ir kitiems, sunkiau vaikštantiems teatro žiūrovams.

Žiūrovų patogumui teatre yra įrengtas liftas į rūbinę, liftas į Naujosios salės parterį bei amfiteatrą ir specialus keltuvas vežimėliams (iš teatro vestibiulio į fojė). Į Mažąją salę galima patekti ir liftu, ir laiptais. Rūbinėje ir prie Naujosios bei Mažosios salės įrengti specialiai pritaikyti WC.

Maloniai kviečiame apsilankyti kavinėje „Nacionalinė“, į kurią galite patekti pro centrinį teatro įėjimą arba iš lauko (naudojant keltuvą).

 

Kilus klausimams 

 

Prireikus išsamesnės informacijos ar kilus klausimams, prašome teirautis telefonu +370 620 68 360 arba el. paštu audra.pivoriuniene@teatras.lt (informacija teikiama I-V 8.00-16.45). 

 

Linkime malonių įspūdžių teatre!