Informacija žiūrovams su negalia

Bilietus į naujo sezono spektaklius su neįgaliojo ir lydinčio asmens nuolaida bus galimybė įsigyti nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d.


Prieš atvykstant į LNDT

 

Bilietai neįgaliojo pažymėjimą turinčiam asmeniui ir vienam jį lydinčiam žmogui parduodami su 50 proc. nuolaida. Bilietus su šia nuolaida galima įsigyti Lietuvos nacionalinio dramos teatro kasoje Vilniuje, Gedimino pr. 4 ir internetu www.bilietai.lt. Į kasą yra galimybė patekti specialiu keltuvu vežimėliams.

Neįgaliesiems taikoma nuolaida bilietams gali naudotis asmenys, kuriems yra nustatytas neįgalumo arba mažesnio nei 55 proc. (imtinai) darbingumo, arba specialiųjų poreikių lygis. Lydintysis asmuo įleidžiamas į LNDT kartu su neįgaliuoju asmeniu. Nuolaida taikoma visų LNDT spektaklių bilietams. Nuolaida taikoma ne daugiau kaip vienam bilietui į vieną spektaklį;

 

 

Naujosios salės parteryje yra 6 vietos, o Mažojoje salėje - 4 vietos, skirtos negalią turintiems žmonėms ir juos lydintiems asmenims.

 

Atvykus į LNDT

 

Rekonstravus Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, visos viešos teatro erdvės buvo pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia ir kitiems, sunkiau vaikštantiems teatro žiūrovams.

Žiūrovų patogumui teatre yra įrengtas liftas į rūbinę, liftas į Naujosios salės parterį bei amfiteatrą ir specialus keltuvas vežimėliams (iš teatro vestibiulio į fojė).

 

Kilus klausimams

 

Prireikus išsamesnės informacijos, teiraukitės telefonu +370 620 68 360 arba el. paštu audra.pivoriuniene@teatras.lt (informacija teikiama I-V 8.00-16.45)