POKALBIAI NE APIE TEATRĄ. Ryšio paieškos – apie miestą ir regioną

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    1 val. 30 min.

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas

Apie

Gilėjanti regioninė atskirtis įvardijama vienu opiausių klausimų ne tik Lietuvai, bet ir daugeliui kitų valstybių. Kol analitikai ieško atsakymų, kaip į regionus pritraukti naujų investicijų ar specialistų, tuštėjančios gatvės, tamsūs langai ar duris užveriančios mokyklos virsta vis labiau ryškėjančia kasdienybe ne viename regione ar kaime. Ar plačiais žingsniais į priekį žengiantys miestai palieka regionus šešėlyje? Ne vienam tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau kai kurių patirtys rodo priešingai – senuose pastatuose atbunda gyvybė, buriasi bendruomenės, atgyja tai, kas, regis, buvo užmiršta. 

Gegužės 8 d. 18 val. Lietuvos nacionalinio dramos teatro fojė – pamąstymai apie miestą ir regioną, tapatumo klausimus, skirtingais pjūviais atsiveriančias skirtis ir kaip galime jas sumažinti. „Regionų atskirtis yra užprogramuota didėti“. Ar yra kelių tam sustabdyti?

 

Pokalbio dalyviai:

Guoda Bardauskaitė – architektė, Švenčionėliuose veikiančios kūrybinės bendruomenės „Miško uostas“ bendrakūrėja

Artūras Morozovas – dokumentinės fotografijos kūrėjas, tęsiantis Lietuvos humanistinės fotografijos tradicijas

Jekaterina Lavrinec – miesto antropologė

 

Pokalbio moderatorė – žurnalistė Ieva Balsiūnaitė

 

Renginys nemokamas ir atviras visiems, vyks LNDT fojė. Tai paskutinis POKALBIAI NE APIE TEATRĄ ciklo renginys šį sezoną. Kviečiame dalyvauti!

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.