Dylanas Moranas su nauja programa OFF THE HOOK

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    2 val.

  • Salė

    Didžioji salė

  • N15

Apie

Dylan Moran. Off the Hook

FOR THE ENGLISH VERSION PLEASE SCROLL DOWN

Nors retkarčiais galim išgirsti pasibėdavojimų, kad į Lietuvą viskas vėluoja - nuo televizijos serialų iki šešto "iPhone" ar euro - bet šįkart - neįtikėtina išimtis. Garsusis Dylanas Moranas, apžavėjęs Lietuvos publiką pasirodyme prieš metus, Lietuvą pasirinko kaip vieną iš pirmųjų šalių, kurioje 2015 metais pristatys savo naują programą, pavadintą "Off the Hook". Vasario 17 dieną jis pasirodys Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Dylanas Moranas - humoro Oskaras Vaildas - neseniai tobulino savo apgaulingai nerišlų pasirodymą neįprastose Vakarų komikams šalyse, pavyzdžiui, Ukrainoje, Rusijoje ir Kazachstane – jis tapo pirmuoju vakariečiu komiku, pasirodžiusiu Rusijoje. Didžiąją dalį 2014 metų jis praleido gastroliuodamas JAV ir kurdamas pilotinę autorinio serialo seriją ABC televizijoje ir pasirodydamas Deivido Letermano vedamoje laidoje.

Tai bus pirmas per dvejus metus Dylano Morano turas Europoje, kuriame tikrai išvysite, kaip unikaliai D. Moranas žiūri į meilę, politiką, kančią ir kasdienybės absurdiškumą, o viskas bus apipinta tik šiam melancholiškam airiui būdingu poetišku polėkiu. Jeigu humoro mėgėjui reikėtų rinktis, ko jokiu būdu nepraleisti 2015 metais, tai būtų šis pasirodymas.


***** “Pokštai aštrūs kaip spygliuota vieta, o sąmojis greitesnis už kulką. Seniai Edinburgo “Playhouse” teatro stogas taip pavojingai kilnojosi nuo publikos juoko.”

“The Scotsman”


**** “Neįtikėtinai pasitikintis savimi atlikėjas, jo sugebėjimas pabaigti pokštą yra kažkas tokio.”

The Telegraph

 

**** "Pasirodydamas jis nė akimirkai nesustoja. Tai yra geriausia, ką galima pamatyti “stand-up” komedijoje. Nė vieno nereikalingo žodžio. Rimtai labai juokinga.”

“The Times”

 

Dylano Morano pasirodymą pristato “Idioteatras”, "Humoro klubas", "Comedy Baltics" ir “Mick Perrin Worldwide Ltd”.

 

Durys: 19:00

Pasirodymas: 20:00

 

Dylaną Moraną Lietuvos publika jau matė 2013 metų rugsėjį, kai jis čia pasirodė su savo programa “Yeah! Yeah! Yeah!” ir surinko pilną areną savo humoro gerbėjų, o “Lietuvos ryto” žurnalistas Ramūnas Zilnys parengė puikų interviu su šiuo unikaliu atlikėju: http://www.lrytas.lt/pramogos/uzsienio-zvaigzdes/zymus-komikas-d-moranas-stereotipai-apie-jus-kad-valgote-kiaules-rusyje-ir-sokate-aplink-traktoriu.htm

 

Dylano Morano pasirodymą Lietuvoje organizuoja “Idioteatras” ir “Humoro klubas”, į Lietuvą taip pat atvežę Dylano Morano bendražygį iš serialo “Bleko knygos” Billą Bailey ir kylančią Škotijos humoro žvaigždę Danielį Slossą.

 

-----------------

Dylan Moran

OFF THE HOOK

 

Expect a master class in comedy when Dylan Moran takes his new show OFF THE HOOK out on the road in 2015.

 

Moran who has been called The Oscar Wilde of comedy has recently been sharpening his deceptively rambling stand up in unusual places including Ukraine, Russia and Kazakhstan - making him the first western comic to perform in Russia. He has spent much of the last year touring the US whilst working on a TV pilot for ABC and an appearance on Letterman.

 

The new show, his first European tour for two years, promises to deliver more of Moran's unique take on love, politics, misery and the everyday absurdities of life all delivered with poetical panache. For any lover of comedy this is the must see show of 2015.

 

***** “Jokes as sharp as barbed wire and a comedy brain quicker than a steel trap… Rarely have the rafters of the Playhouse shook so dangerously to the sound of laughter.”

The Scotsman

 

**** “A supremely confident performer, his timing for delivering punchlines is something special”

The Telegraph

 

**** "It didn’t falter for a moment. This is stand-up comedy of the first order... there’s scarcely a word wasted... seriously good fun"

The Times

 

Presented by “Idioteatras”, "Humoro klubas", "Comedy Baltics" and “Mick Perrin Worldwide Ltd”.

Suitable 15+

 

Door: 19:00

Show: 20:00

POSTS

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.