DANGUS IR RANKOS (Šiuolaikinės dramaturgijos skaitymai '17)

  • Režisierius

    Karolis VILKAS

  • Salė

    Studija

  • Premjeros data

    2017 m. birželio 20 d.

  • Skaitymas vaikams nuo 4 m. amžiaus. Renginys nemokamas

Apie

Dėmesio, dėl gresiančio lietaus SKAITYMAS VYKS NE ANT STOGO, O STUDIJOJE (įėjimas per pagrindinį įėjimą, iš Gedimino pr.)

 

Carsten Brandau (Vokietija)

DANGUS IR RANKOS

Pjesę iš vokiečių kalbos išvertė Kristina Sprindžiūnaitė

 

 

Skaitymo režisierius – Karolis Vilkas

Pjesę skaito: Artiom Rybakov ir Viktorija Žukauskaitė

 

Carsten Brandau (g. 1970 m. Hamburge) – mūsų laikų Beckettu vaikams vadinamas vokiečių dramaturgas, rašantis pjeses teatrui ir radijo vaidinimams. Studijavo istoriją, vokiečių filologiją ir filosofiją Tryre, Londone ir Heidelberge, dirbo režisieriaus asistentu Heidelbergo ir Dortmundo teatruose, vėliau – nepriklausomu režisieriumi. Jo vaikams ir paaugliams kurtos pjesės bei radijo vaidinimai ne kartą nominuoti ir apdovanoti. Rašytojas su šeima gyvena Hamburge.

 

„Dangus ir rankos“ (Himmel und Hände, 2014) – Aleno miesto teatrui Vokietijoje parašyta pjesė, pasakojanti apie du be galo skirtingus draugus A ir O. A tvirtai stovi ant savo dviejų kojų ir kelia galvą aukštyn į dangų. O stovėti tiesiai nemoka, vis ridenasi per save ir tiesiog nori kasti smėlį. Kartu jie pradeda eiti į darželį, pažįsta pasaulį ir kasa slaptą olą. Ši pjesė – tarsi lingvistinis pokštas, žaismingomis garsų slėpynėmis ir atbulais sakiniais parašyta istorija apie skirtybes, apie tai, kad viskas turi pradžią ir pabaigą, apie draugystę ir vienatvę, apie AŠ, kurį kiekvienas pažįstame per susidūrimą su KITU ir savo kitoniškumo suvokimą.

Po skaitymo vyks aptarimas-diskusija.

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.