VERSMĖ 2017. Mimi Poskitt kūrybinės dirbtuvės

  • Režisierius

    - -

  • Trukmė

    6 val.

  • Salė

    Salė „Po palme“, 2 aukštas

  • Dirbtuvės vyks anglų kalba, visos vietos jau užimtos

Apie

Mimi Poskitt (Didžioji Britanija)

Mimi Poskitt yra Londone kuriančios teatro kompanijos „Look left look right“ (lt. žiūrėk kairėn, žiūrėk dešinėn) įkūrėja ir meno vadovė, pristačiusi spektaklius Londone „Young Vic“ teatre, Edinburgo Fringe festivalyje, Covent Garden aikštelėje bei daugelyje kitų Didžiosios Britanijos ir užsienio teatrų bei festivalių. Teatro kompanija „LLLR“ kuria šiuolaikinio pasaulio įkvėptus darbus. Pasak M. Poskitt, „mes semiamės įkvėpimo iš įprastų ir neįprastų vietų, žmonių ir tikrų istorijų, kad teatro kaip mediumo pagalba, galėtume atkurti patirtis ir prisiminimus – dažnai stebinančius ir visuomet įsimintinus“.

„LLLR“ visuomet skyrė dėmesį bebalsių bendruomenių patirtims, dirbo su neprofesionaliais aktoriais scenoje, taip pat taikant verbatim teatro kūrimo techniką. „Mūsų darbo centre – dalyvavimas, – teigia M. Poskitt, – mes dirbame su proceso dalyviais kiekvienoje proceso pakopoje, kad atskleistume jų kolektyvią nuosavybę ir papasakotume jų istorijas“.

Apie kūrybines dirbtuves:

Kūrybinių dirbtuvių metu koncentruosimės į medžiagos rinkimo, redagavimo ir verbatim teksto kūrimo bei atlikimo procesus. Kūrybinės dirbtuvės atviros rašytojams, atlikėjams, režisieriams – tai bus praktinės kūrybinės dirbtuvės, kurių metu bus galima vystyti savo įgūdžius įvairiuose laukuose. Išmoksime nuo tiriamojo darbo ir interviu atlikimo bei transkribcijos prieiti prie dokumentinio teatro ir jo atlikimo. Koncentruosimės į medžiagos spektakliui vystymą. Dalyvių prašoma su savimi turėti įrašymo galimybę turinčios technikos (telefonas ar diktofonas puikiai tiks) ir ausines.  

 

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.