VERSMĖ 2021. L. Adomaitis, A. Obcarskas „Boksas“ spektaklio eskizas

  • Režisierius

    Antanas OBCARSKAS

  • Salė

    „City Boxing“ (Kalvarijų g.143. Vilnius)

  • Renginys nemokamas, bet būtina registracija

Apie

Renginys nemokamas, bet būtina iš anksto užsiregistruoti: https://forms.gle/bUzw6HZrZR7vEagS8 Įleidžiami tik asmenys, turintys Galimybių pasą ir dėvintys veido kaukę.

Negalinčius dalyvauti gyvai, kviečiame eskizą stebėti LNDT Facebook paskyroje

 

Pjesės autoriai: Laurynas Adomaitis, Antanas Obcarskas

Režisierius: Antanas Obcarskas

Scenografė: Lauryna Liepaitė

Kostiumų dailininkas: Juozas Valenta

Kompozitorius: Rolandas Venckys

Dainų teksto autorius: Konstantinas Kiveris

Režisieriaus asistentas: Deivydas Valenta

Bokso treneriai: Aleksandras Baranovas, Vitalijus Vasiljevas

Aktoriai: Gytis Ivanauskas, Laurynas Jurgelis, Kipras Mašidlauskas, Marius Repšys, Gediminas Rimeika, Giedrius Savickas, Matas Sigliukas

 

„Boksas“ yra sportinė-mistinė kelionių drama apie dviejų kartų kovotojus, kurie prisilietė prie profesionalaus bokso. Dviejų jaunų boksininkų – Saúlo ir Tsigano – akistata vietinės reikšmės klube įžiebia globalias ambicijas, kurios kartais peržengia fizinio pasaulio ribas. Jų kelionė atrandant savo kovotojo širdį tampa priemone seniems vilkams suvesti sąskaitas. Spektaklis jungia įtempto siužeto dramą su realaus sporto elementais ir sukuria naują teatrinę patirtį.

Spektaklio premjera numatoma LNDT Naujojoje salėje  – 2022 m. kovo 3, 4, 5 d.

Spektaklis kuriamas bendradarbiaujant su teatru „Utopia“
Spektaklį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba 

Spektaklio partneris bokso ir fitneso klubas „City Boxing“

 

 

Laurynas Adomaitis

Filosofas, rašytojas ir dramaturgas. Apgynė filosofijos daktaro laipsnį Scuola Normale Superiore Italijoje, stažavosi École Normale Supérieure Paryžiuje, Miunsterio  ir Monrealio universitetuose. Jo tyrimų tema – mokslo istorija ir technologijų filosofija. Šiuo metu yra Atominės energetikos komisijos tyrėjas Paryžiuje, taip pat aktyviai rašo teatrui. Kaip dramaturgas debiutavo interpretuodamas Georgo Büchnerio kūrinį „Voicekas“ (LNDT, rež. Antanas Obcarskas), kūrė dramaturgiją Stanisławo Ignacy Witkiewicziaus-Witkacy „Batsiuviams“ (NKDT ir teatro „Utopia“ koprodukcija, rež. Antanas Obcarskas). Už originalią pjesę „Alisa“ (LNDT, rež. Antanas Obcarskas) 2020 m. apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi. 2021 m. dalyvavo Johno F. Kennedy menų centro rengiamose dramaturgijos dirbtuvėse.

 

Antanas Obcarskas

Baigė filosofijos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus universitete. Gilindamasis į teatro filosofiją ėmėsi vadovauti nepriklausomam teatrui „Utopia“ ir dirbti režisieriaus asistentu režisieriaus Gintaro Varno spektakliuose. 2015 m. studijavo Eimunto Nekrošiaus vadovaujamame režisierių kurse. 2016 m. eksperimentiniame spektaklyje „Eglė žalčių karalienė“ dirbo su Oskaru Koršunovu kaip kūrybinis bendradarbis. Tais pačiais metais LNDT pradėjo dirbti režisieriumi bei režisieriaus asistentu. 2018 m. režisavo debiutinį spektaklį „Voicekas“ (pagal Georgo Büchnerio kūrybą). 2020 m. rudenį sukūrė spektaklius „Alisa“ ir „Batsiuviai“. 2021 m. pavasarį baigė teatro režisūros magistro studijas (vadovė Yana Ross), kurio baigiamasis darbas „Normalumo fantomas“ pagal Saaros Turunen pjesę kurtas su Helsinkio teatro akademijos studentais ir pristatytas Jaunimo teatre Vilniuje. Šiuo metu kuria naujus spektaklius LNDT.

 

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.