VERSMĖ 2021. Susitikimas su suomių dramaturge Elli Salo

  • Režisierius

    - -

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas, registracija vietoje

Apie

Renginys nemokamas, bet būtina registracija vietoje. Įleidžiami tik asmenys, turintys Galimybių pasą ir dėvintys veido kaukę. 

Negalinčius dalyvauti gyvai, kviečiame susitikimą stebėti LNDT Facebook paskyroje

 

„Klestinti drama. Kaip to pasiekti?” Susitikimas su dramaturge Elli Salo

Suomių drama klesti. Taip teigia Suomijos teatro informacijos centro TINFO direktorė Linnea Stara. Ar taip mano ir dramaturgai? Kokį kelią šio klėstėjimo link teko nueiti Suomijos teatrui, dramaturgijai ir dramaturgams pasikalbėsime su šiuolaikinės dramaturgijos festivalio „Versmė“ viešnia, dramaturge Elli Salo. Dramaturgę kalbins ir gerąja praktika pasidalinti kvies teatrologė, scenos meno kritikė Goda Dapšytė.

Pokalbis vyks anglų kalba.

Dramaturgė, vertėja Elli Salo yra viena iš teatro grupės „Operation Paulaharju“, kuriančios spektaklius Laplandijos nacionaliniuose parkuose, steigėjų. 2016 m. ji buvo apdovanota „Sokeain Radio Play“ apdovanojimu už radijo laidų seriją „Briedžių miškas“ (Hirvimetsä) ir „Geriausio skaitmeninio garso įrašo 2017“ kategorijoje „Prix Europa“ konkurse už spektaklį „Blogas draugas“ (Huono Ystävä). Naujausia jos pjesė „Alina“ (2019), kurios premjera scenoje įvyko 2019 m. pabaigoje Suomijos nacionaliniame dramos teatre, bus pristatyta ir šiuolaikinės dramaturgijos festivalyje „Versmė“.

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.