VERSMĖ 2021. Tuomas Timonen „Skundęsis dėl triukšmo subadytas peiliu“ skaitymas

  • Režisierius

    Ieva KANIUŠAITĖ

  • Salė

    Fojė

  • Renginys nemokamas, bet būtina registracija

Apie

Renginys nemokamas, bet būtina iš anksto užsiregistruoti: https://forms.gle/MdiYiQTU9mpaRgEY8 Įleidžiami tik asmenys, turintys Galimybių pasą ir dėvintys veido kaukę.

Negalinčius dalyvauti gyvai, kviečiame skaitymą stebėti LNDT Facebook paskyroje

 

Dramaturgas: Tuomas Timonen

Vertėja: Viltarė Urbaitė

Režisierė: Ieva Kaniušaitė

Scenografas: Marius Nekrošius

Kostiumų dailininkė: Aistė Radzevičiūtė

Režisierės asistentė: Eglė Švedkauskaitė


Aktoriai: Šarūnas Banevičius, Martynas Berulis, Remigijus Bučius, Povilas Budrys, Neringa Bulotaitė, Algirdas Dainavičius, Algirdas Gradauskas, Džiugas Gvozdinskas, Jurga Kalvaitytė, Dalia Michelevičiūtė, Šarunas Puidokas, Ramutis Rimeikis, Rytis Saladžius, Arūnas Sakalauskas, Martynas Vaidotas, Arūnas Vozbutas

 

Jis persikelia į naują butą, už kurį tėvai sumokėjo pardavę jo vaikystės namus. Persikraustyti padedantis jo vyresnysis brolis nerekomenduoja jam pirkti geltonų užuolaidų. Jis perka geltonas užuolaidas. Jis yra laimingas. Jis yra laimingas. Jis yra laimingas.

Vieną dieną jis mano, kad triukšmas kelia nerimą. Kitą dieną jį neramina tyla. Jis tiesiog nori būti ramus. Jis perka ginklą ketindamas nužudyti. Jis persikelia į naujus namus, kur atsibunda net nenuėjęs miegoti ir pastebi, kad jis nėra jis pats ir jo namai ne visada yra jo namai.

 

Tuomas Timonen

Helsinkyje gyvenantis dramaturgas, režisierius, aktorius ir poetas. 2004 m. baigė Helsinkio teatro akademiją. Parašė beveik 20 kūrinių scenai ir radijui, taip pat išvertė pjesių į suomių kalbą . Daugelyje jo darbų nagrinėjamos prievartos ir smurto temos, vėlesniuose kūriniuose ypač daug dėmesio skiriama emociniam smurtui. 2007 m. pelnė poezijos apdovanojimą už poezijos rinkinį „Odė meilei“. 2010 m. jo pjesė „Megan istorija“ buvo apdovanota kaip geriausia metų pjesė. 2012 m. ši pjesė taip pat buvo išrinkta Suomijos laureate „Šiaurės šalių dramos traukinio“ konkurse.


Ieva Kaniušaitė 
Aktorė, režisierė. 2019 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro režisūros studijas (kurso vadovai – Eimuntas Nekrošius ir Silva Krivickienė). Sukūrė vaidmenis Eimunto Nekrošiaus spektakliuose „Cinkas“, „Inferno-Paradiso“, Eglės Švedkauskaitės spektaklyje „Žmogus iš žuvies“ ir Gintaro Varno spektaklyje „Puikus naujas pasaulis“. Kaip režisierė debiutavo teatre „Meno fortas“ su spektakliu „1+1=1“ Antono Čechovo pjesės „Ivanovas“ motyvais, šis darbas atrinktas į tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ Lietuvos teatro vitriną. Antrąjį spektaklį „Mama“ pagal Asios Vološinos pjesę pastatė Valstybiniame jaunimo teatre. Režisavo Ivano Vyrypajevo pjesės „Nepakeliamai ilgi apkabinimai“ skaitymus. Nuo 2017 m. aktyviai dirba teatre „Meno fortas“, nuo 2019 m yra Valstybinio jaunimo teatro trupės narė.

 

Kūrėjai

Galerija

Rodyti daugiau

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.