LNDT jungiasi prie iniciatyvos „Menas be karūnos“

Lietuvos nacionalinis dramos teatras jungiasi prie iniciatyvos „Menas be karūnos“ ir skiria 100 bilietų į žiūrovų labai mėgstamą spektaklį „Tartiufas“, kuris bus rodomas gruodžio 1–3 dienomis.

Pinigai, už kuriuos įsigysite bilietus, bus skirti su koronavirusu kovojantiems medikams. Norėdami įsigyti paramai skirtus „Tartiufo“ bilietus rašykite adresu parama@menasbekarunos.lt

Molière‘o komedija, kurią Oskaras Koršunovas perkėlė į mūsų laikus ir atskleidė ryškias savanaudžio Tartiufo paraleles su šiuolaikiniais politikais, buvo rodoma Avinjono festivalio pagrindinėje programoje, sužavėjo penkių didžiųjų Kinijos miestų publiką, Tbilisio, Kano ir Sankt Peterburgo žiūrovus.
Pagrindinį šventuoliu apsimetančio apgaviko Tartiufo vaidmenį talentingai sukūrė Giedrius Savickas, juo naiviai patikėjusį ir namus užleidusį Orgoną įkūnija Salvijus Trepulis, Orgono žmoną Elmirą vaidina Toma Vaškevičiūtė. Spektaklyje žiūrovai taip pat išvys Rasą Samuolytę, Nelę Savičenko, Darių Meškauską, Kęstutį Cicėną ir kitus. Po 2 kvietimus į spektaklį gaus aukojantys daugiau nei 120 Eur. Kvietimai bus išsiųsti paskelbus spektaklio datas.

Daugiau informacijos: www.menasbekarunos.lt