LNDT vėl siūlo nuotolines pamokas

Lietuvos nacionalinis dramos teatras ir vėl siūlo turinį nuotolinėms pamokoms. Pavasarį LNDT inicijuotos nuotolinės pamokos sulaukė labai didelio mokytojų susidomėjimo, buvo gauta daug užklausų. Nuotolines pamokas kaip ir pavasarį ves įvairių sričių teatro menininkai (režisieriai, aktoriai,  dramaturgai ir kiti).

Dėl pamokų gali kreiptis visi suinteresuoti mokytojai. Tai būdas pedagogams paįvairinti mokymosi procesą, pasitelkus profesionalus iš teatro. Nuotolinės pamokos yra nemokamos.

Lietuvos nacionalinio dramos teatro siūlomos pamokos pritaikytos įvairaus amžiaus moksleiviams. Jų metu su vaikais bendrausiantys teatro kūrėjai pasiūlys drauge analizuoti literatūros kūrinius, žiūrėti spektaklių ištraukas ir aptarti juose nagrinėjamas temas, atlikti vaizduotės lavinimo užduotis arba susipažinti su teatre dirbančių žmonių profesijomis.

Teatro siūlomas pamokas galima pritaikyti įvairiems mokomiems dalykams – lietuvių kalbai,  etikai, istorijai, muzikai, fizikai, dailei ir kt. Dėl konkrečios pamokos turinio ir jai reikalingos nuotolinio mokymosi platformos su kiekviena mokykla bus tariamasi individualiai.

 

Daugiau informacijos:

edukacija@teatras.lt

8 604 84 129

8 699 61 297