Spektaklis „Alisa“ bus rodomas su vertimu į ukrainiečių kalbą

Gegužės 21, 22 dienomis spektaklis „Alisa“ bus rodomas su vertimu į ukrainiečių kalbą. Ukrainiečiams – apsilankymas nemokamas, tik reikia užregistruoti adresu info@teatras.lt iki gegužės 20 d. 17 val.

 

Trimis „Auksiniais scenos kryžiais“ apdovanotas spektaklis „Alisa“ pasakoja jaunos advokatės istoriją. Lewiso Carollio sukurtas Alisos įvaizdis įkvepia pagrindinę heroję – ji drąsiai ir rūpestingai ieško išeities nūdienos pasaulyje, kuriame nėra nieko savaime suprantamo. Mergina prisijungia prie garsaus advokato Franko Bertono komandos. Šis teisininkas imasi net kontroversiškiausių bylų, ketina ginti Paryžiuje teroristinę ataką koncerte įvykdžiusį nusikaltėlį. Alisa svarsto, ar jis nusipelnė teisingumo, o kaip aukos ir jų atminimas? Kaip atsilyginti už nediskriminuojantį, beveidį terorą?

 

Alisos asmuo yra tarsi pleištas tarp tikrovės ir fantazijos, verčiantis svarstyti apie teisingumą, moralę, kerštą ir nuosaikumą, kai tai daryti, regis, yra sunkiausia. Spektaklyje vaidina Aistė Zabotkaitė, Vytautas Anužis, Giedrius Savickas, Vainius Sodeika, Elzė Gudavičiūtė ir kiti. Spektaklio režisierius – Antanas Obcarskas.

 

Labai prašome pasidalinti informacija su Lietuvoje gyvenančiais ukrainiečiais. Daugiau informacijos UA kalba: https://www.teatras.lt/lt/bilietai-ir-informacija/vistavi-dlja-ukrantsv/

*****

Вистава АЛІСА проходить литовською мовою з українськими субтитрами.

Необхідна попередня реєстрація, яку можно зробити до 20 травня 17:00, надіславши лист на електронну пошту: info@teatras.lt. Ми пропонуємо максимум 2 безкоштовниx квиткa на одну людину.