Stabdoma registracija į LNDT nuotolines pamokas

Dėmesio! Gerbiami mokytojai, sulaukėme kur kas daugiau užklausų nei tikėjomės. LNDT planuoja  iki kovo 1 d. surengti nuotolines pamokas 45 klasėms, tačiau jau per pirmą dieną buvo sulaukta daugiau nei 100 užklausų. Jausdami didžiulį tokių pamokų poreikį ir įsipareigojimą prieš mokytojus bei mokinius, visus susidomėjusius registravome ir traukėme į eilę, tačiau dabar turime jau 233 užklausas, todėl registracija yra stabdoma. Prašome naujų interesantų nebeskambinti ir nerašyti el. laiškų.

45 anksčiausiai besikreipusios klasės artimiausiomis dienomis bus informuotos apie tai, kad iki kovo 1 d. joms bus surengta nuotolinė pamoka su profesionalu iš teatro. Jei tokio el. laiško nesulauksite iki šio penktadienio (sausio 29 d.), reiškia, Jūs esate laukiančiųjų eilėje. Kadangi LNDT savo resursais gali įgyvendinti tik dalį pamokų, Teatro darbuotojai imasi iniciatyvos ir ieško privačių rėmėjų, kurie padengtų likusių nuotolinių pamokų organizavimo išlaidas.

Susitikimo su teatro žmonėmis laukia mokiniai iš daugybės Lietuvos miestų ir rajonų: Šakių, Tauragės, Kaišiadorių, Širvintų, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Pagėgių, Jurbarko, Marijampolės, Utenos, Šalčininkų, Lazdijų, Raseinių, Prienų, Trakų, Rietavo, Mažeikių, Radviliškio, Šilutės, Pasvalio, Gargždų, Joniškio, Palangos, Telšių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės, Zarasų, Kretingos, Alytaus, Panevėžio, Druskininkų, Kelmės, Mažeikių.

Kol LNDT ieško finansavimo papildomoms pamokoms surengti, kreipiamės ir į mokyklų administracijas – galbūt jūsų mokykla turi partnerius, kurie galėtų prisidėti prie iniciatyvos ir sumokėti 45 eurus, kurie reikalingi pamokos kaštams padengti. LNDT galimybės šiuo metu ribotos, todėl vertinsime ir Jūsų pastangas, kad šios pamokos įvyktų.

 

 

Dėkojame mokytojams ir mokiniams už kantrybę, o potencialiems rėmėjams – už pagalbą.