Antanas Obcarskas. Asmeninio archyvo nuotrauka.
Sveikiname režisierių Antaną Obcarską, kuriam šįvakar Kultūros ministerija įteikė Jaunojo menininko premiją už aktyvią kūrybinę veiklą, sėkmingą vadovavimą teatrui „Utopia“ ir dramaturgijos portalui www.dramustalcius, už savitą režisūros braižą, atsiskleidusį per pastaruosius kelis metus jo sukurtuose spektakliuose „Voicekas“, „Alisa“, „Boksas“, „Kas nužudė mano tėvą“, kur analizuojamos jaunam žmogui aktualios tapatybės ir būties temos, gvildenami sudėtingi individo ir jį supančios aplinkos, skirtingų kartų santykių klausimai.