Teatro kūrėjai ves nuotolines pamokas

Karantino metu Lietuvos nacionalinis dramos teatras sustabdė vykdomas edukacines veiklas, tačiau jų turinį adaptavo  nuotolinėms pamokoms, kurias ves įvairių sričių menininkai (režisieriai, aktoriai,  dramaturgai ir kiti). Tai būdas mokytojams paįvairinti nuotolines pamokas, pasitelkus profesionalus iš teatro. Nuotolinės pamokos yra nemokamos. Dėl šių pamokų į teatrą gali kreiptis visi suinteresuoti mokytojai.

Lietuvos nacionalinio dramos teatro siūlomos pamokos pritaikytos įvairaus amžiaus moksleiviams. Jų metu su vaikais bendrausiantys teatro kūrėjai pasiūlys drauge analizuoti literatūros kūrinius, žiūrėti spektaklių ištraukas ir aptarti juose nagrinėjamas temas, atlikti vaizduotės lavinimo užduotis arba susipažinti su teatre dirbančių žmonių profesijomis.

Teatro siūlomas pamokas galima pritaikyti įvairiems mokomiems dalykams – lietuvių kalbai,  etikai, istorijai, muzikai, fizikai, dailei ir kt. Dėl konkrečios pamokos turinio ir jai reikalingos nuotolinio mokymosi platformos su kiekviena mokykla bus tariamasi individualiai.

 

Daugiau informacijos Jums suteiks:

LNDT kultūros projektų vadybininkė Rasa Kregždaitė

el. p.: rasa.kregzdaite@teatras.lt

Tel. 8 604 84 129