Muzikinė-vizualinė spektaklio KOSMOSAS+ versija (KULTŪROS NAKTIES renginys)

Apie

2014 m. kovo 21 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre įvyko danų režisierės, grupės „Hotel Pro Forma“ įkūrėjos Kirsten Dehlholm spektaklio „Kosmosas+“ premjera. Tai vaizdinga, žiūrovų fantaziją budinanti kosminė kelionė, skirta jaunimui nuo 9 metų amžiaus ir visiems įgimto smalsumo nepraradusiems suaugusiems.

Šios kosminės kelionės metu režisierė K. Dehlhom kartu su gausia įvairių sričių specialistų komanda ieško atsakymų į klausimus apie  didingą ir paslapčių kupiną visatą. Išmoningai derindami mokslinius faktus, planetų ir galaktikų nuotraukas, vaikų įžvalgas, piešinius, šviesos efektus ir gyvai atliekamą elektroninę muziką, spektaklio kūrėjai pasiūlė žiūrovams įspūdingą, įtraukiantį reginį.

Specialiai festivaliui „Kultūros naktis“ režisierė parengė spektaklio „Kosmosas+“ muzikinę-vizualinę versiją. Teatro scenoje saulės sistema, galaktikos, tamsioji energija ir materija, raudonosios milžinės, supernovos ir meteoritai susilies į galingą kosmoso alsavimą, kurį žiūrovai pajaus per garsus ir vaizdus. Renginyje gyvai gros spektaklio kompozitoriai ir elektroninės muzikos kūrėjai Ernestas Kaušylas (Brokenchord) ir Miša Skalskis (96wrld), taip pat dalyvaus vaizdo dizaineris Magnus Pind Bjerre ir viena iš spektaklio koncepcijos autorių, scenografė Anne Mette Fisker Langkjer (Danija), o aktorių vietą užims jaunieji kosmoso tyrinėtojai – vaikai.

„Hotel Pro Forma“ spektakliai ir performansai rodomi teatruose bei muziejuose, miestų aikštėse, kitose kultūrinėse erdvėse visame pasaulyje – nuo JAV iki Singapūro. Visi spektakliai kuriami menų sintezės pagrindu – scenoje susilieja vizualiųjų menų, architektūros, muzikos, kino, literatūros, mokslo išraiškos.

 

 

Vieta: Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė

Laikas: 2014 m. birželio 20 d. 19.00 ir 21.00, festivalis „Kultūros naktis“

Bilietai: žiūrovai bus įleidžiami su nemokamais bilietais, kuriuos renginio dieną bus galima pasiimti Lietuvos nacionalinio dramos teatro kasoje.

 

Kūrėjai

Komentarai

Komentarų nėra.
Kviečiame dalintis įspūdžiais apie spektaklį.