Versmė 2007

Lietuvos nacionaliniame dramos teatre

2007 m. lapkričio5–8 dienomis –

nacionalinės dramaturgijos festivalio „Versmė“ skaitymai

 

 

5 d. (pirm.) 16.30 val. (Salė „Po palme“)

Atidarymas. Susitikimas su Nacionalinės dramaturgijos konkurso „Versmė‘07“ dramaturgais ir režisieriais

 

5 d. (pirm.) 18 val. (Mažoji salė)

Keistuolių teatras

Saulius Bareikis

TRUMPA KARALIENĖS SŪNAUS ISTORIJA

Režisierius Saulius Bareikis

Aktoriai: Darius Auželis, Ilona Balsytė, Joana Čižauskaitė, Aidas Giniotis, Agnė Kaktaitė, Andrius Kaniava, Vaidotas Žitkus

 

5 d. (pirm.) 20.30 val. (Mažoji salė)

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

Virgilijus Veršulis

 UŽ DURŲ

Režisierius Martynas Žukas

Dailininkas Artūras Šimonis

Vaidina: Gintarė Latvėnaitė ir Ramūnas Cicėnas 

 

 

6 d. (antr.) 18 val. (Mažoji salė)

Teatro laboratorija „Atviras ratas“

Justas Tertelis

VIENAVEIKSMĖ MONOPJESĖ PRADEDANČIAM AKTORIUI

Režisierius Aidas Giniotis

Vaidina: Justas Tertelis

 

6 d. (antr.) 19.30 val. (Didžioji salė)

Šiaulių dramos teatras

Marius Macevičius

SING WHEN YOU‘RE WINNING

Režisierius Albertas Vidžiūnas

Dailininkas Artūras Šimonis

Vaidina: Vladas Baranauskas, Jūratė Budriūnaitė, Antanas Kišūnas, Inga Norkutė, Vikija Paleckaitė, Monika Šaltytė, Aurimas Žvinys

 

6 d. (antr.) 21 val. (Mažoji salė)

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

Justas Tertelis

VIENAVEIKSMĖ MONOPJESĖ PRADEDANČIAM AKTORIUI

Režisierius Vilius Malinauskas

Vaidina: Martynas Nedzinskas

 

 

 

7 d. (treč.) 18 val. (Mažoji salė)

Klaipėdos dramos teatras

Justas Tertelis

VIENAVEIKSMĖ MONOPJESĖ PRADEDANČIAM AKTORIUI

Režisierius Povilas Gaidys

Vaidina: Viačeslavas Mickevičius

 

7 d. (treč.) 20 val. (Mažoji salė)

Alytaus miesto teatras

Gintaras Grajauskas

MERGAITĖ, KURIOS BIJOJO DIEVAS

Režisierius Arvydas Kinderis

Dailininkė Laura Luišaitytė

Vaidina:

Marija – Inesa Pilvelytė

Senelis Jokūbas – Audingas Aleknavičius

Senelė – Onutė Gudaitytė

Vincukas-Vincas (Marijos vyras) – Jonas Gaižauskas

Piršlys – Vidas Vaškius

Pirmasis pabrolys Juozas – Marius Sadauskas

Antrasis pabrolys Petras – Tomas Kunčinas

Vincė (Marijos šešuras, Vincuko-Vinco tėvas) – Eugenijus Rakauskas

Vestuvininkai – Rasa Grigutytė, Erika Jasinskaitė, Eglė Juškaitė

Pirmojo veiksmo eskizas

 

 

8 d. (ketv.) 17 val. (Didžioji salė)

Teatro laboratorija „Atviras ratas“

Laurynas Jukna (Marija Korenkaitė)

 PABĖGIMAS Į AKROPOLĮ

Režisierius Aidas Giniotis

Vaidina: Agnė Katkaitė, Marija Korenkaitė, Ieva Stundžytė, Vesta Šumilovaitė, Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Eimantas Bareikis, Giedrius Kiela, Vytautas Leistrumas, Jonas Šarkus, Algirdas Urbonas

 

8 d. (ketv.) 18.30 val. (Mažoji salė)

Valstybinis jaunimo teatras

Aneta Raževaitė

KARJERA

Režisierius ir videooperatorius Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkė – Sandra Straukaitė

Vaidina: Andrius Bialobžeskis, Marius Jampolskis, Aleksas Kazanavičius, Tomas Kizelis, Eimutis Kvoščiauskas, Rasa Marazaitė, Eglė Mikulionytė, Aušra Pukelytė, Sigitas Račkys, Aneta Raževaitė, Arūnas Sakalauskas, Kostas Smoriginas

 

8 d. (ketv.) 20 val. (Didžioji salė)

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Julius Keleras

 A-B

Režisierius Arnoldas Jalianiauskas

Vaidina: Remigijus Bučius, Algirdas Dainavičius, Arnoldas Jalianiauskas, Marius Jampolskis, Jūratė Vilūnaitė, Arūnas Vozbutas